San Fierce

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent San
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 850.00 g
Średnia cena 129.00 zł
Rankingi
Ocena 4.55
Kreatyna 42
Poprawa siły 32

Produkt służy do zwiększenia siły i wytrzymałości, zawiera substancje podnoszące poziom energii zaraz po spożyciu. Zwiększa efektywność treningu poprzez podniesienie siły i wytrzymałości mięśni podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń. Przeznaczony jest dla osób które chcą w szybki sposób zwiększyć siłę i masę mięśniową. Wpływa na organizm pobudzająco i regenerująco.

Sposób użycia: Najlepiej wymieszać 1 miarkę z 350 ml zimnej wody na 30 minut przed treningiem i/lub zaraz po przebudzeniu.

Jabłczan Kreatyny Etyl Ester Kreatyny Alfa-Ketoglutarat Ornityny Glukuronolakton Kwas L-Asparaginowy Beta-Alanina

OSTRZEŻENIE! Nie należy przekraczać dawki 1 lub 2 miarek w przeciągu 24 godzin. Przerwa pomiędzy kolejnymi porcjami powinna wynosić przynajmniej 6 godzin. Nie zaleca się spożywać po godzinie 18.
UWAGA! Fierce zawiera buzer karnozyny- \\\"Beta-Alaninę.\\\" Udokumentowano, że Beta-Alanina pobudza parestezję (uczucie mrowienia skóry), która ustępuje w ciągu 30 minut. Proszę się nie niepokoić, ponieważ jest to objaw charakterystyczny dla beta-alaniny. W celu zminimalizowania parestezji zaleca się przyjmować Fierce z jedzeniem.
*OSOBY CHORE NA FENYLOKETONURIĘ: Produkt zawiera Fenyloalaninę.
** Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Fierce- Lwie serce

Zakup w pełni opłacalny produkt starcza spokojnie na miesiąc niewyobrazalne przyrosty siły i masy ja zrobiłem + 5kg suchej masy mięśniowej

Eltonmara

San Fierce

Mi przybyło 1kg i poprawiłem wytrzymałość, także polecam.