Scitec Nutrition 3CM

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Scitec Nutrition
Kategoria Kreatyna
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 90.00 g
Średnia cena 38.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 117
Wytrzymałość 93

CM3 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Preparat CM3 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

1 porcja to 3 kapsułki.

W dni treningowe: I porcja: przed śniadaniem, II porcja przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja: przed śniadaniem, II porcja przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.

Stosuj maksymalnie 4 porcje dziennie i zachowuj 30 minut odstępu od przyjmowanych posiłków. Po upływie 2 tygodni zmniejsz dzienną dawkę do 1 lub 2 porcji. Po 4 tygodniach należy zrobić 4 tygodnie przerwy. Potem cykl można powtórzyć.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii