Scitec Nutrition Krea-RX

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Scitec Nutrition
Kategoria Kreatyna
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 108.00 g
Średnia cena 55.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 122
Wytrzymałość 99

Jeden ze składników Scitec Krea-RX to Kre-Alkalyn - opatentowana farmaceutycznie forma monohydratu kreatyny. Działanie “pH-correct“ zapobiega przekształcaniu się kreatyny w bezużyteczną kreatyninę w płynach. Dzięki tej technologii można osiągnąć maksimum absorpcji i mocy bez efektów ubocznych.

Scitec Krea-RX zawiera również Beta-alaninę, która jest tzw. “nową kreatyną” na poprawę wydajności. Buforowanie kwasów, przeciwutlenianie, usuwanie wolnych rodników, a nawet właściwości neurotransmisyjne są przypisane karnozynie. Podnosząc poziom karnozyny przez suplementację, możesz powiększyć swoją zdolność do zwalczania odkładania się kwasów w mięśniach.

Kolejny składnik to jabłczan cytruliny, który jest tzw. “kreatyną tlenową”. Powoduje zwiększenie napływu tlenu do pracujących mięśni, co podnosi ich wydajność oraz opóźnia efekt zmęczenia. Jabłczan cytruliny przeciwdziała odkładaniu się kwasu mlekowego i amoniaku, a także przyspiesza regenerację mięśni poprzez zwiększenie stężenia fosforanu kreatyny i ATP wewnątrzkomórkowego. Jabłczan cytruliny jest również efektywniejszy w podnoszeniu poziomu argininy w organizmie niż sama arginina w tych samych dawkach.

Stosuj 5 kapsułek na 1 godzinę przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii