TREC Creatine Micronized 200 Mesh

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 59.00 zł
Rankingi
Ocena 3.62
Kreatyna 89
Poprawa siły 75

Creatine Micronized 200 Mesh poprawia wydolność organizmu, przyspiesza budowanie mięśni oraz redukuje tkankę tłuszczową.
Kreatyna zawarta w tym suplemencie to substancja podobna do białek. Kreatyna w niewielkich ilościach przechowywana jest w komórkach mięśniowych, jej rolą jest wytwarzanie i przenoszenie głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii - cząsteczki ATP. Zwiększanie się ilości kreatyny w mięśniu powoduje \"napompowanie\" mięśni przez co stają się one większe.
Następstwem tego są reakcje, które powodują wchłanianie więcej wody. Komórka o zwiększonej objętości, wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, co jednocześnie pobudza organizm do przyrostu masy i siły.

I. Pierwszy sposób składa się z trzech faz:

A. Faza nasycenia - trwa 5 dni. W tym okresie należy codziennie spożywać kreatynę w podzielonych dawkach po 5g każda ( 1 KAPSUŁKA = 0,7 GRAM KREATYNY ). 1 i 2 dzień 30g -25g (6-5x5g); 3 dzień 25g-20g ( 5-4x5g.); 4 dzień 20g-15g (4-3x5g); 5 dzień 15g -10g (3-2x5g). Kreatynę przyjmuje się zawsze na pusty żołądek (około 15 min. przed posiłkiem), rozpuszczoną w wodzie najlepiej z dekstrozą.

B. Faza podtrzymania - trwa od 5 do 7 tygodni. W dni treningowe przyjmuje się kreatynę w dwóch dawkach po 5g. Pierwszą porcję zaleca się na 30 minut przed treningiem rozpuszczoną w wodzie, a drugą bezpośrednio po treningu w postaci napoju złożonego z 5g kreatyny z dodatkiem około 40g dekstrozy. Można dodać do tego 10g L-glutaminy lub 20g peptydu glutaminy.
W dni bez treningu najlepiej pierwszą dawkę kreatyny (około 3g) wypić rano bezpośrednio po przebudzeniu z dekstrozą, co spowoduje szybsze odnowienie zapasów glikogenu. Drugą dawkę w ilości 3 g najlepiej spożyć w połowie dnia, również z dekstrozą.

C. Faza odpoczynku - trwa od 4 do 6 tygodni. Jest to okres bez dawkowania kreatyny, równocześnie treningi powinny być mniej intensywne.

II. Drugi sposób podobny jest do pierwszego, pomija się tylko fazę nasycenia. Sposób przyjmowania jest zatem taki jak w punkcie B i C

Białko

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Pierwsza kreatyna :)

Jest to pierwsza kreatyna jakiej próbowałem a jak to jest za pierwszym razem daje duzego kopa pierwszy cykl czyli nie moge inaczej ocenic jak na 5:) Polecam

Mati84

Kiepsko i to bardzo

Mono jest mono i powinno działać , w moim przypadku je... się z capsami denerwowało i jakoś efektu pożądanego nie dało więc nie polecam . Mono - proszek musi być!

Pyrcin

male nieekonomiczne

kreatynka dobrej jakosci lecz w takim malym pudelku sie nie oplaca kupowac-lepiej wziasc wieksza. bralem ja jako kreatyne nr3 i bylem bardzo zadowolony..