Universal Kreaplex

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Universal
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 690.00 g
Średnia cena 164.50 zł
Rankingi
Ocena 4.45
Kreatyna 44
Poprawa siły 34

Kreaplex to suplement o zaawansowanej formule, który należy stosować tuż przed treningiem. Cel: zwiększa zdolności organizmu do podejmowania wysiłku fizycznego. Produkt zastosowany przed treningiem istotnie wpływa wzrost poziomu energii, po przez zawartość tzw. symulantów (metyloksantyn) oraz po przez zawartość dobrze wchłanianych węglowodanów. Kreaplex powoduję wystąpienie tzw. pompy mięśniowej, dzięki obecności w składzie L- argininy, która wpływa na stymulację tlenku azotu (rozluźnia i rozszerza naczynia krwionośne, przez co krew przez nie lepiej przepływa i skuteczniej dostarcza składniki odżywcze). Suplement wzbogacony o kreatynę (Kre-Alkalyn) zwiększa poziom energii komórkowej podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz poprawia czas regeneracji mięśni po treningu.

W dni treningowe: Jedna porcja (30g) około 30 minut przed treningiem.\ \ W dni nietreningowe: nie stosować

Nie stosować przed snem - działania pobudzające\ \ Nie stosować w dni wolne od ćwiczeń\ \ Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Universal Kreaplex

Pompa na treningu nawet jest, siła idzie w górę, lepiej się wykonuje trening - może być intensywniejszy niż normalnie.

Mnichu

Stack z górnej półki

Wyjątkowy stack kreatynowy. Na treningu czuć wyraźne pobudzenie, chęć do niepowtarzalnych treningów oraz efekt potężnej pompy.