Universal Animal Pump

  • Głosów: 9
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Universal
Kategoria Kreatyna
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 30.00 g
Średnia cena 117.00 zł
Rankingi
Ocena 4.36
Kreatyna 58
Wytrzymałość 40

Universal ANIMAL PUMP to przedtreningowy Matrix kreatynowy, który zwiększa siłę i wytrzymałość na treningach, przez co mogą być one bardziej intensywne. Przeznaczony dla osób o dużym wysiłku fizycznym.
Porcja Animal Pump to większa pompa mięśniowa, więcej energii, większa odporność komórek mięśniowych oraz lepsza immunologia organizmu.

Jako suplement diety, przyjmuj jedną porcję 30 minut przed treningiem, najlepiej na pusty żołądek.

4-hydroksyizoleucyna, Ekstrakt z korzenia imbiru, Trójmolekularny jabłczan kreatyny, Alfa ketoglutaran ornityny, L-karnozyna, L-norwalina, Ekstrakt z nasion winogron, N - acetyl cysteiny, Evodiamine

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Animal Pump

Świetny produkt, zwiększa wytrzymałość, pozwala na intensywniejsze treningi, siła rośnie bardzo szybko, zjadłem 1 puche i jestem bardzo zadowolony z efektów. POLECAM !!!

Mnichu

Animal Pump

To jest kolejny produkt z serii Animal.A te produkty spisują się świetnie.Polecam.Duża pompa.

Shuffle

zaskoczenie i rozczarowanie za razem

połączyłem PUMP-a wraz z animal Pak... co dało niezły efekt.... pompa niesamowita, siły przybyło sporo no i wytrzymałosc tez niczego sobie, jednak nie zadawalał mnie skok masy, przytylem zaledwie 2 kg, natomiast wszystkie obwody sie zwiekszyly o 2 lub min 1cm :)))) http://www.trener.pl/index.php/mid/49/fid/341/trener/dzienniki/w_id/294805/du_id/573457

wasilewski90

Animal Pump

Jeśli chodzi o ten suplement to myślę że jest on godzien swojej ceny. Stosowałem go ćwicząc na masę w sumie wpadło tylko 3kg (przez to że robiłem aeroby). Jeśli chodzi o wymiary to najbardziej urosło udo bo aż o 3,5cm , brzuch spadł 2cm, klata 2cm bicepsy 1cm łydka 1 cm :)

broozek

safs s

Nie wiem czy to w ogole cos daje, moim zdaniem strata kasy 2 puszki wcialem tego ani troche przyplywu sil i pompy

DontWorry

Bardzo Słabo

Nie polecam tej kreatyny mi przynajmniej nic nie dała( znikome efekty) na dodatek do najtańszych nie należy. Na prawdę odradzam.