Vitalmax Monohydrate Creatin

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Vitalmax
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 900.00 g
Średnia cena 60.00 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Kreatyna 61
Przyrost masy 112

Zwykły monohydrat kreatyny. Zawiera dodatek witaminy B6 i tauryny. Produkt o bardzo dobrym rozdrobnieniu 250 mesh. Działanie kreatyny jest potwierdzone wieloma badaniami naukowymi. Jeden gram kreatyny wiąże w mięśniu 50g wody. Powoduje duży przyrost masy mięśniowej do 6kg na cyklu.

Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5-10g dziennie (w przypadku dawki 10g należy podzielić ją na dwie porcje po 5g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju.
Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Czubata łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobry Produkt

Bardzo dobry produkt, na 1 cyklu 6 tygodniowym (mój pierwszy cykl na kreatynie) zrobiłem ok 5-6kg i nie ma żadnych spadków. Produkt bardzo wydajny i tani (900g za 66 zł), dobre rozdrobnienie i rozpuszczalność. Robiłem fazę ładowania, a i tak zostało mi ok 500g jeszcze. Polecam wszystkim !

michal1995

Tania a dobra

Dobra kreatyna, chyba najlepsza w kwestii cena/jakość. Dobrze mi się z nią ćwiczyło, teraz kolejny cykl pójdzie.

gryguak

Monohydrate Creatin

Dobra kreta w dobrej cenie. Zrobilem cykl z dextroza, nie spodziewalem sie takich efektow. Zdecydowanie polecam i napewno do niej wroce ;)