Vitalmax Tri Creatin Malate

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Vitalmax
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 28.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 161
Przyrost masy 416

Vitalmax Tri Creatin Malate Mega Capsules (jabłczan kreatyny TCM) - suplement diety zawierający jabłczan kreatyny, taurynę, witaminę B6.

Vitalmax Tri Creatin Malate Mega Capsules - najnowszej generacji odżywka, zawierająca w składzie jabłczan kreatyny (tricreatine malate TCM). Jest to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat.
Kreatyna jest jednym z suplementów, której skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny a w konsekwencji przyrost masy mięśniowej.

Tri Creatine Malate MegaCaps porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny) co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach. Kreatyna w formie TCM przeznaczona jest do stosowania głównie w sportach siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, fitness) i wytrzymałościowych (kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna, biegi długodystansowe).

Osoby trenujące rekreacyjnie powinny spożywać 5-8 kapsułek w dwóch do czterech porcji.
Kreatynę należy spożywać 20-30 minut przed treningiem i bezpośrednio po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii