Activlab L-Glutamine Powder

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria L-Glutaminy
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 500.00 g
Średnia cena 91.50 zł
Rankingi
Ocena 4.78
L-Glutaminy 5
Wytrzymałość 27

L-Glutamina to wolny aminokwas, którego stężenie w organizmie człowieka jest największe, jego udział w komórce mięśniowej stanowi 61%. L-glutamina posiada silne działanie antykataboliczne, bierze czynny udział także w procesach anabolicznych, ułatwia syntezę białka, magazynuje azot i sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego, wzmacnia odporność organizmu i łagodzi stany zmęczenia potreningowego.\ \ \ \ ActivLab L-Glutamine Powder polecany jest jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki), osobom których praca wymaga ciężkiego wysiłku fizycznego, a także osobom w trakcie rekonwalescencji i stanach pourazowych.\ \ \ \ Mikrorozdrobniona L-glutamina w proszku:\ \ - wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej\ \ - działa silnie antykatabolicznie\ \ - łagodzi stany zmęczenia potreningowego.

W dni treningowe 4 razy dziennie po 5g (rano, przed treningiem, po treningu, przed snem), w dni nietreningowe 3 razy dziennie po 5g między posiłkami. Przy bardzo intensywnym treningu można stopniowo zwiększyć dawkę do 40g dziennie.

Węglowodany

Nie należy przekraczać dawki 40g dziennie gdyż może wystąpić biegunka.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Ideał

Stosowałem podczas swojego pierwszego cyklu na kreatynie i efekty były bardzo zadowalające. Odczuwalne też efekt lepszej regeneracji powysiłkowej, a co za tym idzie ? szybszy przyrost suchej masy mięśniowej.

killerx

Mniej znany nie znaczy gorszy

Produkt mimo iz nie ma takiej renomy jak Olimp czy Trec, to wcale nie jest gorszy od nich a nawet lepszy i w dodatku tanszy. Polecam sprawdzic wszystkie produkty Activlab i porownac z innymi. Nie patrzcie na opakowania, obrazki ale przede wszystkim na sklad! Pozdrawiam

kerussm

Optymalna pomoc w ćwiczeniach

Produkt dosyć dobry. Można odczuć wzrost wytrzymałość, chęci do ćwiczeń i ogólną poprawę kondycji zdrowotnej. Natomiast sam aromat/smak pozostawia wiele do życzenia.