4+ Nutrition JOINT+

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent 4+ Nutrition
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 80.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Ochrona stawów 52
Ochrona stawów 52

Działanie:
- Wysokie dawki skutecznych i popularnych składników
- Regeneruje i wzmacnia ścięgna
- Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie
- Wzmacnia ścięgna.

Joint+ zawiera trzy niezwykle skuteczne składniki działające ze sobą synergistycznie. Pierwszy z nich, siarczan glukozaminy to najważniejszy związek wpływający na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Głównym zadaniem siarczanu glukozaminy jest budowanie struktur chrzęstnych oraz zapewnienie właściwego \"smarowania\" elementom ciernym aparatu ruchu.

Siarczan Glukozaminy zawarty w Joint+ jest związkiem zaliczanym do grupy aminocukrów. W naszym organizmie wchodzi w skład chrząstki stawowej. Jej suplementacja prowadzi do pobudzenia procesu syntezy Proteoglikanów co przekłada się na przyspieszenie procesów naprawczych stawów. Dodatkowo grupa siarczanowa ułatwia wbudowywanie siarki do chrząstki stawowej, zwiększając tym samym efekt terapeutyczny siarczanu slukozaminy.

Chondroityna będaca głownym składnikiem Joint+ podobnie jak glukozamina,wchodzi w skład chrząstki stawowej. Hamuje proces rozkładu chrząstki, reguluje jej metabolizm oraz rozwój, pobudza odbudowę i naprawę. Dodatkowo zwiększa uwodnienie stawów, co prowadzi do nawilżenia powierzchni chrząstek i poprawia ich ruchliwość.

MSM czyli Methylsulfonylmethane to trzeci ze związków, obok glukozaminy i chondroityny, odgrywający ważną rolę w syntezie Proteoglikanów chrząstki stawowej a tym samym pozytywnie wpływający na jej strukturę i funkcjonowanie.

Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę popijając wodą lub innym napojem 1 raz dziennie, najlepiej miedzy posiłkami.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii