Olimp Kolagen Activ 400g

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 40.25 zł
Rankingi
Ocena 4.44
Ochrona stawów 13
Ochrona stawów 13

Jest to preparat mający zastosowanie w szeroko pojętej profilaktyce schorzeń związanych ze zmianami w tkance chrzęstno-stawowej. Składa się z łatwo przyswajalnych białek kolagenowych z żelatyny, dlatego zapewnia szybszą regenerację nadwyrężonych i obciążonych ścięgien i stawów, a przez odbudowę tkanki chrzęstnej chroni je przed zwyrodnieniem. Preparat dostarcza pełnego kompleksu jednostek mono-merycznych, które poprawiają stan odżywienia i wygląd skóry, paznokci oraz włosów. OLIMP KOLAGEN AKTIV jest suplementem diety przeznaczonym do codziennego użytku. Szczególnie polecany jest dla sportowców oraz rekonwalescentów po urazach tkanki chrzęstnej, stawów oraz ścięgien.

5 g proszku (pełna łyżeczka do herbaty) zalać przegotowaną, gorącą (powyżej 50° C) wodą w ilości ok. 1/2 szklanki i dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia składników. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu na ciepło lub po schłodzeniu. Zaleca się spożywanie od 2 do 4 porcji preparatu dziennie. Wskazane jest stosowanie przez okres 3-7 miesięcy.

Produkt zawiera fenyloalaninę, nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

artro protec eliksir

a ja polecam glukozaminę w płynie, Artro Proteckt Elisksir. przez całą karierę taneczną używałam takich preparatów z USA, a teraz dostępny jest nawet w Polsce..

dancera

Polecam Bardzo

Dobry na bole stawów, chociaz sam nie wystarcza. trzeba cos do niego dolozyc, dobry na krotka mete.

jaca151

kolagen activ

Swietnie napina skórę, po dłuższum stosowaniu zmniejszyły mi się zmarszczki mimiczne, a skóra stała się jędrna i napięta. Dla mnie rewelacyjny, pomaga mi teraz w walce z trądzikem. Poza tym starcza na baaardzo długo...

graba

działanie gwarantowane

Mam problemy ze stawami, dlatego testuję produkty poprawiające ich funkcjonalność. Mogę powiedzieć jedno - odżywki zawierające glukozaminę są nie skuteczne, a tylko Kolagen Activ wykazał widoczny i odczuwalne wpływ na: - zmnijezenie bólów stawowych - poprawę umazienia stawów - polepszenie funkcjonalności. polecam!

kris

Na ochronę stawów potrzeba czegoś więcej

Popieram przedmówcę, rzeczywiście kolagen w poprawie kondycji skóry sprawdza się bardzo dobrze. Jeśli jednak chodzi o ochronę stawów, to sam kolagen nie wystarczy. Tutaj konieczna jest jeszcze glukozamina czy chondroityna. Chociażby jednak z uwagi na pozytywne działanie na skórę, polecam.

czarny

Polecam ten produkt

Dobrze chroni stawy ma też wiele innych zastosowań.