Olimp Kolagen Activ Plus 400g

  • Głosów: -65
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 52.00 zł
Rankingi
Ocena 4.36
Ochrona stawów 17
Ochrona stawów 17

KOLAGEN ACTIV PLUS to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu, uzupełniony wapniem, magnezem, witaminą C i B6. Kolagen stanowi ok. 25% struktury organizmu i bierze udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego dochodzi do jego rozpadu, co objawia się dysfunkcjami w całym organizmie, ze szczególnym uwzględnieniem aparatu ruchu. Dlatego uzupełniając nim codzienną dietę, ograniczamy jego rozpad i odbudowujemy struktury kolagenowe w organizmie. Jest to preparat szczególnie polecany dla sportowców, rekonwalescentów po zabiegach chirurgicznych, kontuzjach i złamaniach, a także osób starszych. Dzięki swoim właściwościom przyczynia się nie tylko do zachowania sprawności stawów, ale także do poprawy wyglądu skóry, paznokci, włosów. Dzięki temu opóźnia zmiany w wyglądzie związane z procesem starzenia.

5 g proszku (pełna łyżeczka do herbaty) zalać przegotowaną, gorącą (powyżej (50° C) wodą w ilości ok. 1/2 szklanki i dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia składników. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu na ciepło lub po schłodzeniu. Zaleca się spożywanie od 2 do 4 porcji preparatu dziennie.

Produkt zawiera fenyloanlaninę, nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Polecam bardzo dobry preparat...

Przyjmowałem gdy miałem problemy z kolanami, znacznie poprawił mi ich sprawność... ten produkt zasługuje na chwilkę uwagi :)

matej3

Gładkie i zdrowe ciało

Suplement ten poza ochroną stawów, także poprawia wygląd skóry i włosów. Nie tylko kobiety będą chętnie go stosować.

taczi

POLECAM

STOSUJĘ KOLAGEN OD PONAD MIESIĄCĄ WIDZĘ NIE TYLKO RÓŻNICE W SPRAWNOŚCI KOLAN ALE TEŻ SKÓRA JEST BARDZIEJ GŁADKA I NAPIĘTA.