OLIMP GLUCOSAMINE PLUS X

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 70.00 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Ochrona stawów 24
Ochrona stawów 24

OLIMP GLUCOSAMINE Plus zawiera siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny - składniki wzmacniające układ chrzęstno-stawowy.Składniki te działają wspomagająco w procesach odbudowy uszkodzonych struktur chrzęstnych oraz zwiększają ilość substancji mazistej, mającej za zadanie zmniejszanie tarcia pomiędzy elementami aparatu ruchu.
Olimp Glucosamine Plus szczególnie zaleca się osobom narażonym na zmiany przeciążeniowe stawów, szczególnie sportowcom i osobom starszym.

1 kapsułka 3 razy dziennie podczas posiłku. Wskazane jest stosowanie kilkutygodniowe (6-8 tygodni).

Siarczan glukozaminy 2KCL, Siarczan chondroityny, Stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, Żelatyna - otoczka kapsułki.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Polecam dla wszystkich

Produkt spełnił moje oczekiwania. Już w drugim tygodniu czułam różnicę, czyli brak bólu w stawach głównie kolanowym i łokciowym. Kapsułki są łatwe do połknięcia, a opakowanie jest praktyczne. Cena też jest w miarę atrakcyjna. Jedynym minusem jest brak wit. C która zwiększa przyswajanie glukozaminy.