Trec Glukosamine 900 180 kaps.

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 60.00 zł
Rankingi
Ocena 2.85
Ochrona stawów 31
Ochrona stawów 31

Glucosamine 900 zawiera 900 mg siarczanu glukozaminy. Glukozamina to naturalnie występująca w ludzkim organizmie substancja, odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Stosowanie suplementu glukozaminy wyrównuje jej niedobór i pobudza wytwarzanie mazi stawowej, która poprawia ruchomość i funkcjonowanie stawów człowieka. Dlatego poprzez systematyczne dostarczanie do organizmu glukozaminy przyśpieszamy regenerację i odbudowę chrząstki stawowej i zmniejszamy ryzyko wystąpienia urazu.

Należy stosować ją 2 razy dziennie po 1 kapsułce bezpośrednio po posiłku. Popić około 200-300 ml płynu.

Brak przeciwwskazań. Glukozamina jako naturalna substancja, nawet podczas długotrwałego stosowania nie wykazuje żadnych objawów ubocznych.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Gluko samine

Chciałem tym wyleczyć nadgarstek ale nic nie dało, odradzam !

Mnichu

Obowiazkowy suplement

Suplement jest obowiazkowy dla kazdego kto uprawia jakikolwiek sport. Sklad-cena moim zdaniem najbardziej sie oplacaja. Polecam zarzywac suplement profilaktycznie 1 tabs po sniadaniu. Produkt nie leczy, lecz pomaga zapobiec kontuzjom stawow pozdrawiam

kerussm

Strata pieniędzy

W badaniach nie zauważono różnicy między działaniem na stawy glukozaminy i placebo. Może czasem zamiast ślepo wierzyć producentom sprawdzić na ile skuteczność danej substancji została wykazana w rzetelnych badaniach?

szafiro

nie warto wyrzucać pięniędzy

Bolą mnie lekko stawy kupiłem 2 opakowania.to tak jak bym łykał puste kapsułki .Normalnie zero działania

patermistrz

Brałem to

i wyleczyć kontuzję wyleczyłem ale tylko za pomocą usztywniaczy . Sama glukozamina nie pomoże , to tylko wyrzucanie pieniędzy . Może trochę wzmocniła stawy ale nie jestem pewny czy to ona czy ćwiczenia . Lepiej już kupić cos z apteki . Czy preparaty z apteki pomogą , nie jestem pewny ale na pewno będą tańsze ;)