Trec Joint Therapy Plus 180 tabs.

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 89.50 zł
Rankingi
Ocena 3.40
Ochrona stawów 29
Ochrona stawów 29

Kontuzje i urazy aparatu ruchu powstają z reguły w procesie nadmiernej eksploatacji stawów spowodowanej intensywnymi ćwiczeniami, nadwagą, odnowieniem źle wyleczonych kontuzji lub procesami starzenia. Dlatego zadanie preparatu JOINT THERAPY Plus polega na wzmacnianiu i regeneracji więzadeł, torebek stawowych, chrząstek oraz kości. Dzięki zawartości uzupełniających się substancji zwiększa sprężystość i elastyczność tkanki łącznej i zdecydowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Preparat ten został stworzony dla ludzi uprawiających intensywne sporty oraz dla osób w okresie rekonwalescencji, po wszelkiego typu zwichnięciach stawów oraz złamaniach kości.

3 razy dziennie po 1 tabletce podczas posiłku. Preparat popić 200 ml płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. JOINT THERAPY Plus należy stosować przez okres co najmniej 6-8 tygodni.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Szału nie ma

Jak za taką cenę człowiek spodziewa się czegoś lepszego . Żadnej rewelacji po tym nie czułem jak mnie kolana bolały tak i nadal bolą . Stanowczo odradzam lepiej już kupić trochę glukozaminy i innych preparatów na stawy za taką cene

Getowiec

Joint Therapy

Stanowczo za drogi produkt, również chciałem mój nadgarstek wyleczyć tym i nic.

Mnichu

Ochrona stawów

od kilku lat mam problem z plecami. przez jakiś czas miałem okazje stosować ten produkt i mogę powiedzieć ze działa bardzo dobrze.