Activlab Tribuactiv B6

  • Głosów: 9
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 0.00 g
Średnia cena 28.67 zł

Produkt zawiera kompozycję składników wspomagających męski organizm. Dzięki połączeniu witaminy B6, magnezu, cynku oraz tribulus terrestris podwyższa poziom testosteronu oraz zwiększa siłę mięśniową i kondycję. Ponadto wzmacnia odporność organizmu i ułatwia koncentrację, a także zwiększa potencję seksualną. Szczególnie polecany dla mężczyzn uprawiających różnego typu dyscypliny sportowe.

dawka dzienna od 1 do 2 kapsułek przyjmowane pomiędzy głównymi posiłkami (1 godz. po posiłku)

Brak danych

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Działa jak należy

W odpowiednim wieku(powyżej 25) dawka 2x3 kaps. dziennie działa na mnie świetnie. Dawka polecana na opakowaniu czyli 2x1 kaps. nic a nic, koniecznie trzeba zwiększyć dawkę a działa zgodnie z przeznaczeniem, tzn. podnosi poziom testosteronu, suplementuję go na stałe od ponad roku i nie zamierzam zaprzestać. Opłaca się.

marcinas

dobry supl.

Stosuje juz go od jakiegoś czasu i rzeczywiście podnosi wytrzymałość dodaje siły. Dobry dla facetów około 30 roku życia, gdyż wczesniej poziom testosteronu w organizmie jest na tyle "dobry-wysoki", że nie trzeba zażywać supl. najlepiej zażywac około 28 roku życia, gdyż produkcja teścia z wiekiem maleje:) Z tego co wiem, bo kupiłem, to kosztuje 28 PLN.

kosmita

Tribuactiv B6

Produkt rzeczywiśćie podnosi wytrzymałość, lecz u mnie lepsze zastosowanie znalazł w poprawie regeneracji powysiłkowej :)

killerx

Tribuactiv B6

Troche podniósł wytrzymałość, nic poza tym.

Mnichu

vitaminki 1sza klasa

tak jak napissal KILLERX kozak w regeneracji potreningowej, daje gruba wytrzymalosc.. nawet w lozku hehe

JohnnyBlaze

Średni towar

Nie odczułem dużej różnicy troszkę może poprawiła się wytrzymałość.

as1313

jakość/cena = super

zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu, poprawa jakości snu, libido w górę ;). dwa zastrzeżenia: efekty nie są widoczne od razu, ale po paru dniach stosowaniach; efekty odczułem jak zwiększyłem dawkę w stosunku do tej jaką proponuje producent.