Dymatize NOV Maximum Expansion - 180 kaps.

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Dymatize
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 139.00 zł

NOV dzięki zawartości argininy pozwala uzyskać dodatni bilans azotowy, arginina to aminokwas zasadowy, przy udziale enzymów może być przekształcana w tlenek azotu, który powoduję rozkurcz mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych. Powoduję spadek ciśnienia tętniczego krwi, co prowadzi do zwiększenia wydolności pracujących mięśni. Ma to wpływ na poprawę siły i wytrzymałości podczas treningu siłowego. Poprawia sprawność seksualną mężczyzn, wpływając na procesy warunkujące erekcje.

należy przyjmować po 3 kapsułki 2 razy dziennie - rano na pusty żołądek i pół godziny przed obiadem. Zaleca się wypijać co najmniej 2 litry wody dziennie. Dla zapewnienia lepszych rezultatów, nie należy przyjmować posiłków w odstępie 30 minut przed i po przyjęciu NOV.

Preparat nie może być stosowany przez dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia, przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Nie może być stosowany przez osoby, które mają wysokie lub skaczące ciśnienie tętnicze. Równoczesne przyjmowanie preparatów, w skład których wchodzi efedryna może osłabiać działanie NOV. Zaleca się przyjmowanie NOV przed godziną 16. Pomimo, iż preparat nie zawiera żadnych stymulantów może powodować bezsenność.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Silne działanie

Tlenek azotu daje bardzo silny efekt widoczny już po kilku treningach, należy uważać aby nie przedawkować produktu i raczej nie stosować przed snem. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych zwiększa się ukrwienie komórek mięśniowych, a co za tym idzie dopłynie do nich więcej składników odżywczych, minerałów i witamin.

blackpearl

Zaskakujące efekty

Kupiłem to dla poprawy efektywności treningu. Czytając ulotkę nie zwróciłem uwagi zupełnie na "mały bonus" jaki daje ten preparat. Po jakimś czasie zauważyłem jednak różnicę również w jakości mojego życia seksualnego - dopiero po fakcie i zupełnie przypadkiem odkryłem, że to właśnie dzięki temu preparatowi!