Megabol Biosterol

  • Głosów: 14
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Megabol
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 36.00 g
Średnia cena 14.93 zł

Biosterol to produkt zawierający saponiny steroidowe, które stanowią uzupełnienie diety sportowców dyscyplin anaerobowych, a także osób których cele ukierunkowane są na wzrost tkanki mięśniowej. Produkt przyjmuje się również w stanach wyczerpania fizycznego, apatii czy obniżenia witalności. Biosterol zwiększa produkcję testosteronu i stymuluje aktywność psychiczną.

1-2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol® powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W przypadku stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnych posiłkach.

Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia.
Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

dobry produkt

super suplement i bardzo tani dodaje siłę i pomaga w budowie mięśni

sebyxxl

na sile??

moim zdaniem wiecej po nim rosnie sila niz masa

pankracy

strata pieniędzy, produkt dno

Brak jakichkolwiek efektów, odczuć podczas i po zastosowaniu, To nie tylko moja decyzja ale wielu kolegów którzy zachęceni niską ceną spróbowali........... sierozczarowali.

cxtjacek

Teoretycznie być może...

Suplement pomagający w produkcji własnego testosteronu. Właśnie wcinam w zestawie z testosterolem, tribulonem, extreme mens formula z treca, zma, vit c i omega, aminokawsami i białkami. Miałem sprawdzić Miałem sprawdzić poziom teścia przed i po. Ale że kończyłem chemie i coś na ten temat wiem to moim zdaniem cos z tego moze byc. Przynajmniej teoretycznie. A ze nie jest drogi...

maciej28bydg

Nie polecam

MEGABOL Biosterol to kolejny produkt zawierający sterole roślinne, które według producenta podnoszą poziom testosteronu i umożliwiają zdudowanie o kilkanaście procent więcej mięśni. Takie cuda się nie zdarzają. W ładnym opakowaniu dostajemy nic innego jak... ziółka.Opakowanie, design'em ściągają z najpopularniejszych sterydów chociażby takich jak polski Testosteron prolongatum z jelfy.

arekmos1981

Moim zdaniem

Produkt tyle lat na rynku więc chyba przeszedł już wszystkie możliwe testy. Nie wiem skąd wątpliwości w działanie ziół, to przecież kwestia niepodważalna. Tu autorem jest spec od ziółek więc pewnie co można było z nich wydusić najlepszego zostało zrobione. Nie nastawiał bym się na jakieś eksplozje efektów ale produkt w zakresie zakładanego działania spokojnie je realizuje, tzn. kluczem jest spokój czyli czas na zmiany w organizmie. Według mnie biosterol to produkt wartościowy i z potencjałem (czytaj dosłownie). Tym bardziej przy tak niskiej cenie. SexWeteran