Megabol Biosterol

  • Głosów: 17
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Megabol
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 36.00 g
Średnia cena 14.93 zł

Biosterol to produkt zawierający saponiny steroidowe, które stanowią uzupełnienie diety sportowców dyscyplin anaerobowych, a także osób których cele ukierunkowane są na wzrost tkanki mięśniowej. Produkt przyjmuje się również w stanach wyczerpania fizycznego, apatii czy obniżenia witalności. Biosterol zwiększa produkcję testosteronu i stymuluje aktywność psychiczną.

1-2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol® powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W przypadku stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnych posiłkach.

Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia.
Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Moim zdaniem

Produkt tyle lat na rynku więc chyba przeszedł już wszystkie możliwe testy. Nie wiem skąd wątpliwości w działanie ziół, to przecież kwestia niepodważalna. Tu autorem jest spec od ziółek więc pewnie co można było z nich wydusić najlepszego zostało zrobione. Nie nastawiał bym się na jakieś eksplozje efektów ale produkt w zakresie zakładanego działania spokojnie je realizuje, tzn. kluczem jest spokój czyli czas na zmiany w organizmie. Według mnie biosterol to produkt wartościowy i z potencjałem (czytaj dosłownie). Tym bardziej przy tak niskiej cenie. SexWeteran

sexweteran

Nie polecam

MEGABOL Biosterol to kolejny produkt zawierający sterole roślinne, które według producenta podnoszą poziom testosteronu i umożliwiają zdudowanie o kilkanaście procent więcej mięśni. Takie cuda się nie zdarzają. W ładnym opakowaniu dostajemy nic innego jak... ziółka.Opakowanie, design'em ściągają z najpopularniejszych sterydów chociażby takich jak polski Testosteron prolongatum z jelfy.

arekmos1981

dobry produkt

super suplement i bardzo tani dodaje siłę i pomaga w budowie mięśni

sebyxxl

na sile??

moim zdaniem wiecej po nim rosnie sila niz masa

pankracy

strata pieniędzy, produkt dno

Brak jakichkolwiek efektów, odczuć podczas i po zastosowaniu, To nie tylko moja decyzja ale wielu kolegów którzy zachęceni niską ceną spróbowali........... sierozczarowali.

cxtjacek

Teoretycznie być może...

Suplement pomagający w produkcji własnego testosteronu. Właśnie wcinam w zestawie z testosterolem, tribulonem, extreme mens formula z treca, zma, vit c i omega, aminokawsami i białkami. Miałem sprawdzić Miałem sprawdzić poziom teścia przed i po. Ale że kończyłem chemie i coś na ten temat wiem to moim zdaniem cos z tego moze byc. Przynajmniej teoretycznie. A ze nie jest drogi...