OLIMP ArgiPower 1500 L-Arginine Caps.

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 51.00 zł

L-arginina będąca głównym składnikiem preparatu Argi Power 1500 firmy Olimp zwiększa ukrwienie tkanki mięśniowej, przez co dopływ substancji energetycznych i budulcowych do poddanych treningowi mięśni jest usprawniony. Trenując z ArgiPower 1500 możesz mieć pewność, że trening będzie efektywniejszy, polepszy się ukrwienie, dotlenienie i odżywienie mięśni.
Dzięki L-argininie rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej jest ułatwiony, wydolność i wytrzymałość treningowa poprawiona, jak również poprawiają się zdolności seksualne u mężczyzn.
We wspomaganiu wysiłku - 1-2 kapsułek przed i po treningu.
Dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Może byc

Używałem z Monohydratem kreatyny i ułożoną poprawnie dietą co dało mi przez miesiąc jakies 3kg masy do przodu, liczyłem na więcej, no ale cóż, niedługo będzie z kre-alkalynem wiec może teraz będzie wiecej kilogramów :) Ogólne wrażenia na początku bomba, wzmożona pompa odczuwana od pierwszego dnia suplementacji do ostatniego, aż miałem uczucie że rozrywało mi mięśnie ;p Ostatnie 2 tyg mimo dobrej pompy liczyłem jeszcze na jakieś pobudzenie na treningu, ale nic nie było, przychodziłem i ziewałem często na treningu, czułem zmęczenie.

bartos911

Spełnia oczekiwania

Nie ma szału - bo i być nie może, to tylko aminokwas, aczkolwiek przyjemnie podnosi chęć do ćwiczenia, lekko pompuje, przyjemniej się ćwiczy. Poprawia motywację i do siłki, i do ... - i w tym się sprawdza najlepiej :)