Olimp TRIBUSTERON

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 85.00 zł

Preparat OLIMP TRIBUSTERON 90 zawierający wodny, sproszkowany ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris) jest źródłem glikozydów, saponin steroidowych (głównie protodioscyny i protogracyliny, a także diosgeniny, ruskogeniny, gitogeniny i tigogeniny), alkaloidów roślinnych (pochodnych harmanu: harman Mharmina) oraz bioflawonoidów. Substancje bioaktywne zawarte w ekstrakcie z Tribulus Terrestris mają udokumentowane działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne, immunostymulujące, jak również przeciwnowotworowe i obniżające poziom cholesterolu we krwi. Preparat wpływa na równowagę hormonalną ustroju, nie zakłócając przy tym fizjologicznych mechanizmów regulacji hormonalnej. Nie jest to preparat hormonalny, ale substancje w nim zawarte (głównie mają tu wpływ saponiny), powodują znaczące podniesienie poziomu testosteronu u mężczyzn, a estradiolu u kobiet, nie podwyższając jednak ich poziomu poza wartości fizjologiczne. OLIMP TRIBUSTERON 90
wykazuje ogólne działanie wzmacniające i stymulujące - zwiększają się i witalność organizmu, aktywują procesy anaboliczne, zwiększają aktywność ruchową i wytrzymałość organizmu. Wykazuje także działanie afrodyzyjne i zwiększa popęd seksualny, znosząc wszelkie objawy dysfunkcji seksualnych.

Zastosowanie:

dla sportowców, osób dorosłych aktywnych zawodowo (za wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących) jako środek podnoszący sprawność fizyczną i umysłową oraz ogólnie wzmacniający.
Uwaga: preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób użycia:

1-2 kaps. dz., najlepiej na pusty żołądek lub inaczej po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

Zużyłem około 75 kapsułek a siła poszła o 50 % procent do góry nie mogę w to uwierzyć a wydajność około 30 % masa 20 % .Spróbujcie bo naprawdę warto ! ! !

1-2 kaps. dz., najlepiej na pusty żołądek lub inaczej po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

buzdyganka ziemnego,alkaloidów roślinnych (pochodnych harmanu: harman i harmina)

Za wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

TRIBUSTERON - SIŁA

Polecam Siła wzrost o 50% wytrzymałość 30% masa 20% WARTO ! ! ! !

kulturysta1976

TRIBUSTERON 90

Wzrost sily, poprawa wytrzymalosci no i libido ;) Na masie nie zauwazylem roznicy.