UPS Labs Prime

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent UPS Labs
Kategoria Polepszające sprawność seksualną
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 160.00 zł

Prime to najwyższej jakości preparat w pełni naturalnie podnoszący poziom testosteronu - zwiększając przy tym libido i zdolności wysiłkowe organizmu.

W skład Prime wchodzą:
Tribulus Aquaticus – zawiera aktywne składniki zwane glikozydami steroidowymi. Te zawarte w wyciągu Tribulus Aquaticus są unikalne i występują tylko w tej roślinie.

Chebulic Myrobalan - jeden z najsilniejszych adaptogenów. Jest żródłem tanin, aminokwasów, kwasu sukcynytowego i sitostroli. Badania wykazały jej działanie rozkurczowe, ktore skutkuje obniżeniem nadciśnienia tetniczego i redukuje bolesne skurcze jelit.

Jednym z pytań, które zadajemy sobie, kiedy stoi przed nami buteleczka świerzo zakupionego USP Labs Prime, to kiedy odczujemy działanie tego preparatu.
Pierwsze działanie będzie odczuwalne już po kilku dniach, jednak prawdziwie śilny efekt doświadczymy po około trzech tygodniach, kiedy to nasza gospodarka hormonalna zacznie silniej reagować na bodźce z zewnątrz.
Jedno jest pewne, na pewno nie przegapisz działania Prime.

1 porcja (1 kapsułka) do każdego posiłku. Dla najlepszych efektów stosuj 6 kapsułek dziennie: 2 kapsułki do śniadania, obiadu i kolacji. Minimalny czas stosowania to 6 tygodni.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii