CEL EDGE-NO

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Cel
Kategoria Przyrost masy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 100.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Przyrost masy 3
Przyrost masy 13

Edge-NO firmy CEl to silnie i efektywnie działająca mieszanka przynosząca niespotykane efekty.
Działanie tego suplementu diety to zwiększenie rozmiarów mięśni, zwiększenie ilości krwi dzięki zastosowaniu Beta vulgaris.

Przyjmuj 4 tabletki dwa razy dziennie.
Jedną porcję 30 minut przed śniadaniem, drugą 30 minut przed obiadem.
W dni treningowe jedna z porcji przyjmuj 30 minut przed treningiem.
Jeśli ważysz ponad 100kg zwiększ dawkę do 5 tabletek.

chlorowodorek estru etylowego kreatyny\r\norotat dikreatyny\r\nL-norwalina\r\nL-cytrulina AKG\r\nwyciąg z korzenia buraków\r\nWyciąg z nasion winogron (95% OPC)\r\nNADH\r\nkwas foliowy\r\n

Jeśli zdiagnozowano u ciebie jeden z poniższych stanów: nadciśnienie, podciśnienie, niepokój, depresja, drgawki, arytmia serca, zawał, choroby serca, wątroby lub tarczycy, cukrzyca, zaburzenia psychiczne, problemy z oddawaniem moczu wynikające z powiększenia prostaty lub jeśli przyjmujesz inhibitor MAO lub jakikolwiek inny lek na receptę przed rozpoczęciem stosowania skontaktuj się z lekarzem. Nie stosować w ciąży lub podczas karmienia piersią, w przypadku narażenia na wysokie temperatury lub skłonności do odwodnienia. Zmniejszyć dawki lub zaprzestać stosowania w wypadku wystąpienia bezsenności, drgawek, zawrotów głowy, nerwowości, bólów głowy lub palpitacji serca. Produkt przeznaczony dla osób zdrowych w wieku 18-50 lat.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Pierwsza opinia

Osobiscie stosowałem ten NO booster jakoś z rok temu ale pamiętam że był to jeden z najlepiej działających na mnie preparatów i polecam go każdemu kto chce wspomóc przyrost masy:)