Gaspari Nutrition Novedex XT

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Gaspari nutrition
Kategoria Przyrost masy
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 121.00 zł
Rankingi
Ocena 4.29
Przyrost masy 1
Zdrowie 5

Novedex XT firmy Gaspari Nutrition to suplement, który pomaga podnieść poziom endogennego testosteronu, wpływa równocześnie na obniżenie poziomu estrogenów.
Produkt pomaga uzyskać umięśnioną i wyrzeźbioną sylwetkę, zwiększa siłę, korzystnie wpływa na kościec oraz jakość snu. Dzięki temu produktowi z łatwością zwiększysz masę mięśniową i zmniejszysz tkankę tłuszczową.

Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś Novedex XT proponuje się zacząć od 2 kapsułek przed snem.
Zaleca się utrzymywanie tej dawki przez 30 dni.
Jeśli po 14 dniach nie zauważasz żadnych widocznych efektów możesz zwiększyć dawkę Novedex XT do 3-4 kapsułek dziennie. Osoby o większym doświadczeniu mogą przyjmować 4 kapsułki przed snem przez okres 6 tygodni.
Pamiętaj aby nigdy nie przekraczać liczby 4 kapsułek na dobę oraz nie stosować suplementu przez okres dłuższy niż 6 tygodni. Po tym czasie należy zrobić 4-tygodniową przerwę.

Mieszanka składników - 60 mg [6, 17 Keto-Etiocholeva-3-Ol Tetrahydropyranol] \r\n[3, 17 Keto-Etiochol-Triene] \r\n[3\', 5, 7-Trihydroxy-4\'-Methoxyflavone]\r\n

Stosowanie suplementu należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku przerostu prostaty, chorób nerek, wątroby lub serca. Novadex XT nie powinien być stosowany przez kobiety.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Super booster teściaka

super booster na podwyzszenie poziomu testosteronu,bardzo dobry jak PCT po niedozwolonych srodkach dopingowych aby przywrocic sprawnosc seksualna i poziom testosteronu. Dzieki niemu spi sie lepiej, wstaje się wypoczętym. Znaczne przyrosty siły i suchej masy mięśniowej.

Luigio

Gaspari Nutrition Novedex XT

Najlepszy produkt przyrostu masy jaki kolwiek używałem