MET-Rx Hardcore HMB

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent MET-Rx
Kategoria Przyrost masy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 70.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Przyrost masy 24
Przyrost masy 303

HMB jest idealny do stosowania przez wszystkich atletów chcących przybrać czystą masę mięśniową i siłę, takich jak kulturyści, gracze rugby, sprinterzy i inni siłowi atleci.
HMB jest także szeroko używany przez atletów wytrzymałościowych, takich jak biegacze, kolarze, triatloniści, gdyż redukuje uszkodzenie mięśni po długich treningach i może przyśpieszyć odnowę pomiędzy sesjami treningowymi.

Co to jest HMB?
HMB to skrót na beta-hydroksy beta-metylomaślan. Jest to nowy i fascynujący suplement, który jest dzisiaj jednym z najbardziej popularnych kulturystycznych suplementów. HMB jest jednym z metabolitów niezbędnego aminokwasu leucyny. Jedynie małe zawartości HMB są obecne w pożywieniu. HMB odgrywa rolę w syntezie tkanki mięśniowej. Ma zdolność spalania tłuszczu i budowania mięśni konsekwentnie w odpowiedzi na ćwiczenie.

Minimalizacja rozpadu białka
Produkt marki Met-Rx zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, które pojawia się w następstwie wyczerpującego treningu i poprzez to stymuluje siłę i zwiększa przyrosty w rozmiarze mięśni. Pomaga organizmowi w zminimalizowaniu rozpadu białka, które może wystąpić w następstwie intensywnych ćwiczeń.

Cztery kapsułki trzy razy dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii