Olimp Reanimator

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Regeneracja powysiłkowa
Cecha Regeneracja
Masa (netto) 1425.00 g
Średnia cena 175.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Regeneracja powysiłkowa 3
Regeneracja 4

Preparat przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie, szczególnie sportowców wyczynowych – jako środek wspomagający regenerację powysiłkową organizmu, procesy budowy mięśni oraz pomagający w zwiększeniu ich siły.

REANIMATOR™ - to najwyższej jakości, ultranowoczesna formuła typu „POST WORKOUT”. Naukowcy z Olimp Laboratories® w jednym po treningowym preparacie zestawili ze sobą substancje aktywne i odżywcze najistotniejsze dla właściwej regeneracji po ciężkim treningu. Ten wyjątkowy „stack” w jednej porcji jednocześnie dostarcza wszystkie niezbędne spracowanym i zmęczonym mięśniom składniki odżywcze, konieczne dla szybkiej i efektywnej regeneracji zasobów energetycznych i budulcowych ich komórek. Dodatkowo REANIMATOR™ zawiera substancje, które wprowadzają organizm w stan aktywnej anabolicznej odnowy, hamując przy tym indukowane przez ciężki trening kataboliczne procesy rozpadu.

REANIMATOR™ nie tylko wspomaga regenerację. Zawarte w preparacie składniki nasilają procesy anaboliczne i ograniczają katabolizm, wywołują zjawisko nadkopensacji składników energetycznych i budulcowych. Ponadto działają odkwaszająco na organizm, regulują rozkład szkodliwych metabolitów i usuwają wolne rodniki tlenowe. Jednym słowem stwarzają idealne warunki do maksymalnego przyrostu masy mięśniowej i rozwoju zdolności wysiłkowych!

REANIMATOR™ zawiera wszystkie kluczowe dla regeneracji i rozwoju mięśni składniki podane w najkorzystniejszych i najbardziej dostępnych dla tkanki mięśniowej formach. Produkt oparty jest o synergistycznie działające substancje o zróżnicowanym tempie wchłaniania, tak aby zapewnić stały dostęp substancji energetycznych, odżywczych i budulcowych do tkanki mięśniowej po treningu. Ponadto preparat został wzbogacony w kolagen, siarczan glukozaminy i kwas hialuronowy - najcenniejsze dla odżywienia, nawodnienia i regeneracji elementów aparatu ruchu makrocząsteczki, które wspomagają regenerację mikrouszkodzeń ścięgien, więzadeł i stawów powstających podczas długotrwałego i ciężkiego wysiłku.

Jedną porcję (95g proszku – ok.180 jednostek miarki OLIMP lub 8 płaskich łyżek stołowych rozpuścić w 350ml wody). Stosować 1 raz dziennie bezpośrednio po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii