RX Gold Regenerator

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent RX Gold
Kategoria Regeneracja powysiłkowa
Cecha Regeneracja
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 47.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Regeneracja powysiłkowa 21
Regeneracja 30

Aminokwasowy suplement przyspieszający regenerację organizmu w okresie intensywnej aktywności fizycznej.

Działanie:
- Przyspiesza regeneracje tkanki mięśniowej
- Zwiększa produkcje tlenku azotu i hormonu wzrostu
- Nasila anabolizm mięśniowy
- Wspomaga odporność organizmu.

Po każdym ciężkim treningu w organizmie dochodzi do mikrouszkodzeń tkanki mięśniowej. Dzięki nim możliwy jest wzrost tkanki mięśniowej, czyli hipertrofia. Jednak, należy pamiętać, że nie rośniemy w czasie treningu lecz po nim i od odpowiedniego dopływu składników budulcowych zależy, czy mięśnie będą rosnąć, czy nie. Składniki preparatu RX Gold Regenerator takie jak aminokwasy rozgałęzione BCAA (walina, leucyna i izoleucyna) i glutamina stanowią najważniejsze elementy budulcowe mięśni człowieka. Stanowią one około 70% suchej masy mięśniowej. L- arginina - nasila produkcję tlenku azotu i wpływa na produkcję hormonu wzrostu. Taki kompleks składników RX Gold Regenerator zapewnia optymalną regenerację organizmu.

W dni treningowe: należy stosować od 5 do 10 gram odżywki w zależności od wagi ciała (1 gram na 10 kg masy ciała). Zmieszaj z wodą i wypij bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: należy stosować połowę porcji (od 2,5 do 5 g) należy spożyć w dwóch równych dawkach, 30 minut przed pierwszym posiłkiem i przed snem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii