Bsn Thermonex 120 kaps.

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Bsn
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 119.00 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Spalacze tłuszczu 43
Odchudzanie 60

Produkt zawiera wyjątkowy zestaw substancji, które przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej. Powoduje wzrost przemiany materii oraz nasilenie procesów termoregulacyjnych, dzięki temu zwiększa beztłuszczową masę ciała oraz usuwa nadmiar wody. Ponadto pobudza ciało do działania i zwiększa koncentrację. Jest szczególnie polecany osobom chcącym stracić na wadze oraz uzyskać lepszą definicję umięśnienia.

Należy przyjmować 3 kapsułki 2-3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem i/lub treningiem. Na początku należy zacząć od połowy rekomendowanej dawki (2 kapsułki 2-3 razy dziennie) w celu sprawdzenia tolerancji.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

dziwny produkt

dziwny ponieważ dziwnie się mi odbijało ale nie za specjalny produkt dla mnie

b000b3r

warty poświęcenia uwagi

Rzeczywiście pobudza organizm i hamuje łaknienie. Wadą jest to, że trzeba ich sporo przyjmować.

paweliewelina

na piątke

nie uzywalem innych spalaczy tluszczu ale ten jest moim zdaniem mocny.Momentami czułem ze serce mi wyskoczy(dziala energetyzująco).Mam nadcisnienie i nie polecam tego osoba majacym te same dolegliwosci.Praktycznie nie odczuwałem głodu.Juz po ok 2-3 tygodniach schudlem,nie pamietam dokladnie ile ale w granicach 8-11 kg,do tego byla silownia 3 razy w tygodniu wraz z aerobami 35min

ziober87

thermonex ?

mialem podobne objawy - dziwnie mi sie odbijało jakbym mi cos stanelo w gardle, dlatego skoncze buteleczke i wezme astro phex tez z BNS i zobaczymy (podobno mocniejszy spalacz)