Fitness authority Xtreme Thyroburn

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitness authority
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 89.00 zł
Rankingi
Ocena 4.00
Spalacze tłuszczu 41
Odchudzanie 56

XTREME THYROBURN® firmy Fitness Authority® to najpotężniejszy i najbardziej innowacyjny termogeniczny spalacz tłuszczu wykorzystujący najbardziej zaawansowany, oparty na oleju płynny system transportu. Najlepszy na rynku skład zapewnia synergiczne działanie składników lipotropowych, a wykorzystując olej MCT zapewnia dłuższe działanie, łagodne, ale potężne. Lepszy niż legendarne stacki ECA, XTREME THYROBURN® jest rewolucją w przemyśle suplementacyjnym, gdyż jest najwszechstronniejszym i najefektywniejszym dostępnym suplementem spalającym tłuszcz.

W celu oceny tolerancji organizmu należy rozpocząć dawkowanie od 1 kapsułki i stopniowo zwiększać dawkę. Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek raz dziennie popijając 200ml wody.

Preparatu nie powinny stosować osoby niepełnoletnie, kobiety w ciąży lub karmiące.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Fat destroyer

Produkt został mi polecony przez sprzedawcę jako najskuteczniejszy obecnie spalacz do 100zł. Biorę go od kilku dni i na razie zauważam zdecydowanie zwiększoną potliwość oraz większą wydolność organizmu. Kilka minut ćwiczeń cardio nie męczy tak jak wcześniej i zdecydowanie szybciej się pocę. Zobaczymy co będzie po przyjmowaniu preparatu po ok miesiącu