Gaspari nutrition Cytolean 120 kaps.

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Gaspari nutrition
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 130.00 zł
Rankingi
Ocena 3.17
Spalacze tłuszczu 67
Odchudzanie 96

Produkt ten jest jednym z najsilniejszych spalaczy tłuszczu dzięki swojej unikalnej recepturze maksymalnie zwiększa procesy termoregulacyjne. Ponadto obniża apetyt powodując uczucie sytości oraz jest środkiem pobudzającym wprawiającym w dobre samopoczucie. Przeznaczony dla osób pragnących szybko zredukować swoją wagę i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

2-3 kapsułki rano po przebudzeniu oraz 1-2 kapsułki 6-8 godzin później. Aby zapobiec bezsenności zaleca się przyjmować drugą porcję nie później niż późnym popołudniem. Nie przekraczać ilości 4 kapsułek w ciągu 24 godzin oraz nie stosować suplementu przez okres dłuższy niż 6 tygodni.

CytoLean nie należy przyjmować w przypadku zbyt wysokiego lub za niskiego ciśnienia tętniczego krwi, arytmii serca, udaru, niewydolności serca, nerek, wątroby lub tarczycy, chorób psychicznych, epilepsji, cukrzycy, przerostu prostaty oraz w przypadku zażywania inhibitorów enzymu MAO-B. Suplementu nie wolno przyjmować przez osoby ciąży oraz karmiące piersią, podatne na odwodnienie bądź narażone na długotrwałe przebywanie w wysokich temperaturach.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Moj test

Caly luty 2010 testowalam Cytolean'a. W pierwszym tygodniu dodawal mi powiera ok 1 godz po wzieciu tabletek. Nie mialam problemow ze snem. Niestety nie dal zadnych rezultatów. Trening byl 5x w tygodniu, dodatkowo dieta i dopiero gdy zwiekszylam ciezar z ktorym cwicze pozbylam sie 1,3kg - kompletnie Cytolean mi w tym nie pomogl. Zal troszke bo mial dobre opinie, jednak dla mnie to kasa wyrzucona w błoto.

dominique1982

nie polecam

Przytyłem z tym będąc na diecie - odradzam