HITEC POWER GUARANA

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 100.00 g
Średnia cena 30.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Spalacze tłuszczu 6
Wytrzymałość 6

Power Guarana firmy HiTec jest połączeniem wolnej kofeiny i wyciągu z guarany co potęguje siłę działania preparatu i co powoduje utrzymywanie się przez wiele godzin wzrostu aktywności organizmu. Zawarta w suplemencie kofeina pobudza przemianę materii oraz przyczynia się do szybszego spalania kalorii oraz redukcji tkanki tłuszczowej.
Guarana zawarta w suplemencie przewyższa kawę pod tym względem, że na dłużej i skuteczniej podnosi koncentrację, czujność, zdolność logicznego myślenia i zapamiętywania.
Power Guarana sprawia, że trening jest jeszcze bardziej wydajny i efektywny, a mięśnie szybciej się regenerują. Produkt działa antykatabolicznie.

Stosować do 2 kapsułek dziennie, szczególnie przed treningiem.

Nie stosować przed snem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Power Guarana

Suplementu tego stosowałem podczas nauki i sprawdził się świetnie, znalazł także zastosowanie przy spalaniu zbędnej opony wokół brzucha :P suplement daje naprawdę niezłego kopa więc nie stosujcie go w bliskich godzinach snu

EvulFox

Power Guarana

Mogę polecić ten produkt z takich powodów : - zwiększa koncentracje podczas nauki i jazdy samochodem - redukuje zmęczenie - zwiększa pobudzenie,lepsze niż kofeina - zapobiega usypianiu :P - zapobiega napadom głodu - niska cena Już 2 opakowanie stosuje i zawsze się przyda w różnych sytuacjach :)