Kilosports Yohimbine EX

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Kilosports
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 90.00 g
Średnia cena None zł
Rankingi
Ocena 3.00
Spalacze tłuszczu 60
Odchudzanie 85

-Normalizuje poziom energii, zmniejsza zmęczenie

-Wpływa na libido, zwieksza satysfakcje ze współżycia

-Przyspiesza spalanie uporczywej tkanki tłuszczowej

-Rzeźbi uda, posladki oraz dolne partie brzucha

-Potęguje dzialanie innych produktów z kategorii spalaczy tłuszczu

W celu redukcji tkanki tłuszczowej w czasie programów na rzeźbę i redukcje masy ciała, stosuje się 0,2 mg (1/10 kapsułki) na kg masy ciała w ilościach podzielonych na 2 lub 3 porcje dziennie. Jako afrodyzjak zwiększający libido i satysfakcje stosuje się doraźnie.

Stosując johimbinę regularnie nie należy spożywać jej dłużej niż 4-6 tygodni. Po tym okresie należy zrobić kilka tygodni przerwy.

Należy pamiętać ze johimbina najlepiej działa w połączeniu z innymi spalaczami i jest ona dodatkiem. Sama w sobie działa jak afrodyzjak.

Johimbina HCl (100% postac syntetyczna) - 2,5mg ( kapsułka) \r\n\r\n\r\n*zaznaczyłem β-karoten bo Johimbina HCL nie występuje w liście składników podstawowych. Produkt tak naprawdę jej nie zawiera.

Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Produkt nie jest przeznaczony dla osób chorych, chorujących lub obciążonych genetycznie różnymi schorzeniami. Nie zaleca się stosowanie przez osoby zażywające leki wpływające na układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, czy leki wpływające na układ nerwowy. Nie zaleca się stosowania dłuższego niż 6 tygodni oraz przekraczania rekomendowanych dawek.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Może być

Produkt nie jest extra specyfikiem po którym wystarczy się położyć i czekać na efekty. Jest on supportem dla innych suplementów i podczas brania jedynie wspomaga od spalanie uciążliwego tłuszczyku. Lepiej za to działa jako afrodyzjak ;-]