Muscletech Thermo Shred 150 kaps.

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscletech
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 150.00 g
Średnia cena 144.00 zł
Rankingi
Ocena 3.50
Spalacze tłuszczu 76
Odchudzanie 106

Dzięki zastosowaniu unikalnych składników produkt ten pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki zwiększeniu przemiany materii i spalaniu tłuszczu podskórnego w procesach termoregulacyjnych - spala tłuszcz oraz zwiększa pobudzenie fizyczne i psychiczne organizmu. Szczególnie polecany dla wszystkich chcących uzyskać poprawę definicji umięśnienia.

Bierz 3 kapsułki popijając 250 ml wody, trzy razy dziennie, około 30 do 60 minut przed posiłkami. W dzień treningowy weź jedną z porcji bezpośrednio przed treningiem. Pij przynajmniej 2,5 litra wody dziennie. Nie przekraczaj dawki 3 kapsułek na 4 godziny i 9 kapsułek na dobę. Nie bierz później niż na 5 godzin przed snem. Aby oszacować własną tolerancję na składniki Thermoshred rozpocznij stosowanie od najniższej dawki, czyli 1 kapsułki branej 3 razy dziennie.

Nie stosować w ciąży oraz w okresie karmienia. Nie stosuj jeśli masz: nadciśnienie tętnicze, zaburzenia pracy serca, wątroby i tarczycy; zaburzenia psychiczne, cukrzyca, anemia, zbytnia nerwowość, niepokój bądź lęki, depresja, padaczka, były lub świeży zawał serca oraz zaburzenia w oddawaniu moczu związane z powiększeniem prostaty. Suplement nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii