Nutrex reserch Lipo-6 Black Ultra Concentrate

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Nutrex reserch
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 115.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Spalacze tłuszczu 100
Odchudzanie 130

LIPO-6 Black Ultra Concentrate jest pierwszym na świecie jednotabletkowym spalaczem tłuszczu, łączącym czynniki czyszczenia i przeprogramowania receptorów z bardzo skoncentrowanym kompleksem usuwania tkanki tłuszczowej. Jest to jedyny w swoim rodzaju \"inteligentny\" spalacz tłuszczu. Inne środki tego typu działają jedynie na prostej drodze pobudzania, co po pewnym czasie powoduje znieczulenie adrenergicznych receptorów na powierzchni komórki, a w efekcie do utraty skuteczności produktów, zmniejszenia wyników spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszenie właściwości pobudzających.

Jak dokładnie działa unikalny, trójstopniowy system LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Po pierwsze, LIPO-6 Black Ultra Concentrate oczyszcza receptory za pomocą fenylpropanoidów. Oczyszczenie receptorów na powierzchni komórki umożliwia właściwą komunikację międzykomórkową. Następnym krokiem jest przeprogramowanie receptorów przez monoterpeny, które naprawiają błędne informacje zapisane głęboko w pamięci komórki, tworząc w ten sposób \"odświeżone\" receptory. Wreszcie \"odświeżony\" receptor jest \"uderzany\" wyjątkowo skoncentrowanym, jednotabletkowym kompleksem spalania tłuszczu. To z kolei skutkuje maksymalną utratą tłuszczu ze względu na zwiększoną odpowiedź \"odświeżonego\" receptora.

Jak silny jest LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Jest to bardzo skoncentrowany produkt, który opiera się na zaledwie pięciu ultra czystych i super skoncentrowanych związkach spalających tłuszcz. Jest tak silny, że nigdy nie będziesz musiał wziąć więcej niż jedną kapsułkę.

Czy LIPO-6 Black Ultra Concentrate stosuje się w cyklach?
Ze względu na wyjątkowe właściwości czyszczenia i przeprogramowywania receptorów LIPO-6 Black Ultra Concentrate jest idealnym spalaczem tłuszczu pozwalającym szybko uruchomić spalanie tłuszczu. Polecamy stosować go w dwumiesięcznych cyklach, dwa razy do roku.

Ile kofeiny jest w LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Jedna porcja LIPO-6 Black Ultra Concentrate (1 kapsułka) zawiera 200 mg kofeiny.

1 kapsułka rano i 1 po południu.
Nie przekraczać dawki 2 kapsułek w ciągu 24 godzin.
Dla maksymalnych rezultatów należy przyjmować 30 minut przed posiłkiem.
Nie spożywać na 6 godzin przed snem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii