Nutrex reserch Lipo6 Black

  • Głosów: 19
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Nutrex reserch
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 99.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Spalacze tłuszczu 7
Odchudzanie 6

Opis producenta:
Nutrex wynosi spalanie tłuszczu na zupełnie inny, wyższy poziom. Dużo dalej poza efekty jakie osiągnąłeś kiedykolwiek z innym spalaczem tłuszczu, Nutrex daje nam Lipo 6 Black

Lipo 6 Black jest jednym z najokrutniejszych i najmocniejszych spalaczy tłuszczu jaki ta planeta widziała!! Zeszliśmy do laboratorium i opracowaliśmy najwścieklejszą mieszankę składników spalających tłuszcz. Ta niesamowita formuła działa na poziomie do którego żaden inny spalacz nawet sie nie zbliżył.

Lipo 6 Black jest śmiertelnie poważnym spalaczem tłuszczu. Zawiera niesamowity zbiór składników, które działają niezwykle efektywnie.

Lipo 6 Black to:

- 5 stopniowe podejście do spalania tłuszczu
- 2 potężne formy thyroniny, aby zwiększyć metabolizm
- zawiera 3 formy johimbiny
- aktywuje komórki tłuszczowe poprzez połączenie 3 form phenylethylaminy
- podnosi temperaturę ciała aby pozbyć się zapasów tłuszczu

W celu sprawdzenia wrażliwości na produkt na początku stosowania przyjmować po 1 porcji (3 kaps.) dziennie. Następnie można zwiększyć do 2 porcji, pierwszą rano, druga w ciągu dnia. Nie przyjmować później niż 6 godzin przed snem, gdyż może wywoływać problemy z zaśnięciem. Przyjmować w min 30 min odstępach od posiłku.

Fat Oxidation Dual-Stimulator 150mcg\r\n33 Diiodo-L-thyronine\r\n35 Diiodo-L-thyronine\r\n\r\nLypolytic Acceleration Matrix 4.5 mg\r\nYohimbine HCl\r\n11-Hydroxy-Yohimbine\r\nAlpha-Yohimbine\r\n\r\nMetabolic Heat Generating Blend 20mg\r\nSynephrine HCl\r\nMethylsynephrine\r\n\r\nBrown Adipose Tissue Heat Activator 150mg\r\nB-Phenylethylamine HCL\r\nR-Beta-Methylphenylethylamine HCL\r\nN-Methyl-B-Phenylethylamine HCL\r\n\r\nFree Fatty Acid Releasing Complex 200mg\r\nCaffeine Anhydrous\r\n1-Methylcaffeine

Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 21 roku życia. Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i dzieci. Nie stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi te same składniki. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. maksymalna długość cyklu to 8 tygodni, następnie należy zrobić 4 tyg przerwy.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zdecydowanie Polecam

Super suplement zwaliłem 14 kg w 8 tygodniu uważam że warty swojej ceny

Vuss90

Spalacze i nie tylko

Chciałam zrzucić 6kg. z wagi. Postanowiłam spróbować wspomóc się spalaczami. Zaczęłam dużo czytać o różnych produktach. Zaczęłam od Animal Cuts, bo niby taki dobry. W ogóle nie działa!!!! Nie rozumiem tych super opinii na temat tego produktu. Nic a nic nie poczułam!!! Ostawiłam bo szkoda mi było szpikować tym swój organizm. Szukałam dalej. Znalazłam LIpo6 Black. I pommo, że nie rzucało mną, nie pociłam się ani żadna z wymienionych "strasznych" rzeczy nie wystąpiła, schudłam 3,5kg. po miesiącu:-))) więc z całą odpowiedzialnością polecam:-) Potem postanowiłam poszukać czegoś na pobudzenie. Podobno taki hardcorowy miał okazać się HellFire:-) więc zakupiłam z nadzieją ze o godz. 15.00 nie opadnę z sił. Niestety w ogóle nic a nic z energii u mnie nie wystąpiło. Skąd i po co biorą się te wszystkie opinie, typu "uważajcie, bo ten czy ten specyfik daje totalnego kopa!!!" skoro to wszystko nieprawda!!!!! Mam 37 lat, jestem kobietą, ważę 67kg. mam 178cm. wzrostu. Nie boję się żadnych spalaczy!!!! Ale może znacie coś fajnego na pobudzenie, co działa???!!!