Olimp Zielona Herbata 60 kap.

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 15.38 zł
Rankingi
Ocena 3.90
Spalacze tłuszczu 56
Odchudzanie 78

OLIMP ZIELONA HERBATA zawiera w swym składzie ekstrakt zielonej herbaty, będący bogatym źródłem związków polifenoli. Dlatego pobudza ona proces redukcji tkanki tłuszczowej. Substancje polifenolowe zielonej herbaty ograniczają rozpad witaminy C w organizmie oraz wydłużają czas jej aktywności, dlatego wspomagają układ odpornościowy organizmu. Dodatkowo substancje zawarte w zielonej herbacie zwalczają wolne rodniki, uznawane za główną przyczynę starzenia. Jest to preparat, którego stosowanie jest korzystne dla zdrowia i opóźnienia efektów starzenia. Szczególnie polecana jest osobom otyłym i z tendencją do tycia, oraz ludziom w trakcie diety redukcyjnej.

1 kapsułka 1-2 razy dziennie, najlepiej po posiłku. Przy odchudzaniu kapsułki należy przyjmować 30 min. przed posiłkami. Uwaga! 2 kaps. odpowiadają ok. 4- 5 filiżankom naparu z zielonej herbaty.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dużo sikania

Dobrze odwadnia pić dużo plynów przy tym i na początek suplementacji cośtam da się odczuć

Zembol1984

Lepiej wypić saszetkę

Produkt przereklamowany - sproszkowana zielona herbata - lepiej wypić filiżanke naparu

kamila1006

Zamiast tradycyjnego naparu

Produkt bardzo dobry dla tych osób, którym nie odpowiada smak zielonej herbaty. Zawiera przeciwutleniacze, które opóźniają proces starzenia, ponadto pomaga w odchudzaniu. Osobiście jednak wolę tradycyjny napar z zielonej herbaty.

waski

stosuje na redukcji

stosuje i jestem zadowolony-dobrze wspomagadiete

pierreluigi

Co do green tea

Kiedyś gadałem z farmaceutą, powiedział , że jedyne udowodnione działanie odchudzające posiada herbata czerwona, w dodatku jest moczopędna ( pomaga w odprowadzaniu nadmiaru wody z organizmu). To samo mówili kiedyś w "Kawa czy herbata", ale kto wie. Kiedyś brałem. Takie placebo. Już prędzej polecam L-karnityne.