REVANGE Thermal Pro Classic

  • Głosów: 18
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Revange
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 144.67 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Spalacze tłuszczu 34
Odchudzanie 46

Thermal PRO to jeden z najdoskonalszych spalaczy tłuszczu. Normalizuje apetyt, rzeźbi i modeluje sylwetkę, wspomaga usuwanie podskórnej wody i tłuszcz. Efekty widoczne już w pierwszych dniach stosowania.
Nadludzka energia ogarniająca cale ciało już chwile po spożyciu i przez kolejne kilka godzin, jednkak bez nadmiernego pobudzenia.

Po przeprowadzeniu testu na tolerancję stosuj 1 kapsułkę dziennie z rana przed zbilansowanym posiłkiem zawierającym węglowodany przez tydzień czasu. Jeśli Twoja waga nie będzie spadała zbyt szybko, apetyt nie zostanie nadmiernie stłumiony, nie zanotujesz objawów nadmiernego pobudzenia – kontynuuj takie dawkowanie przez okres 4-6 tygodni.
Jeśli chcesz maksymalnie podwyższyć efektywność Thermal Pro (pod warunkiem dobrej tolerancji i spadku wagi nie większego niż 4-6kg na tydzień) możesz zwiększyć dawkowanie do 1 kapsułki dwa razy dziennie. Najlepiej przyjmować przed śniadaniem i obiadem lub posiłkiem poprzedzającym ćwiczenia/prace/sex/aktywność fizyczna/prace umysłowa. Pamiętaj, żeby zachować 4-6 godzin przerwy pomiędzy porcjami i nie stosować w godzinach wieczornych lub późnym popołudniem. W ostatnim tygodniu przed końcem cyklu zmniejsz dawkę do 1 kapsułki dziennie i zakończ kuracje. W razie konieczności zrób kilka tygodni przerwy i ponów kuracje.

Kofeina bezwodna\r\nKora wierzby białej\r\nSynefryna\r\nGuarana\r\nKwas pantotenowy\r\nCynk\r\nImbir\r\nBioperyna

-Wiek poniżej 18 lat
-Wszelkie choroby narządów wewnętrznych (aktualne lub niedawno przebyte)
-Schorzenia nerek, wątroby, układu pokarmowego
-Choroby układu sercowo-naczyniowego, zaburzenie ciśnienia krwi, zaburzenia rytmu serca, zaburzenie krzepliwości krwi, tendencje do krwotoków

-Uczulenia na aspirynę, salicyniany i/lub nietolerancja innych substancji aktywnych
Przebyte ciężkie schorzenia osłabiające organizm, tendencje do występowania, predyspozycje genetyczne do różnego rodzaju schorzeń układowych, w tym schorzeń psychicznych

-Stosowanie leków wydawanych na receptę i/lub trwający proces leczenia
Nadmierne pobudzenie i złe samopoczucie po wypiciu kawy czy energy drinków

-Depresja, stosowanie leków antydepresyjnych, psychoaktywnych, substancji oddziałujących na układ nerwowy, tendencje do zachowań depresyjnych, niestabilność emocjonalna

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Silny spalacz

Thermal Pro jest silnym specyfikiem na bazie efedryny. Nie każdy organizm dobrze znosi jego efekty które niemalże widać gołym okiem. Produkt spełnił moje oczekiwania i w czasie suplementacji schudłem 8 kg czystego tłuszczu. Należy jednak pamiętać ze suplement jest tylko dodatkiem i nie zastąpi diety i ciężkich ćwiczeń.

kwiatu1

Super produkt

Podczas ćwiczeń nie odczuwasz żadnego zmęczenia. Jeżeli weźmiesz 2 kapsułki o 18 zaśniesz o 5 rano nawet po bardzo intensywnych ćwiczeniach. 160zł za 120kapsułek to przystępna cena. Oczywiście Thermal spełnił moje oczekiwania

GhostPLS

Najlepszy jaki brałem

Od marca 2008 roku prowadzę walkę z nadwagą, stosowałem chyba wszystkie spalacze na rynku- do tej pory no1 był dla mnie hydroxy cut hardcore aż do użycie thermala- jest rewelacyjny, fajnie pobudza, trening może trwać nawet 2 godziny a my nie jesteśmy zmęczeni. Tłuszcz doskonale się spala. Szczerze polecam. Odradzam jednak kobietom oraz osobom poniżej 18go roku- jest naprawdę silny.

maciek1981

Czytajcie fora

Firma fikcyjna produkująca nie wiadomo co. Na forach w necie przestrzegają przed spożywaniem produktów tej firmy. Brak odpowiedniego zaplecza do produkcji kapsułek.