Trec Fat Killer

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 455.00 g
Średnia cena 75.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Spalacze tłuszczu 135
Odchudzanie 190

Działanie:
- Spala tkankę tłuszczową w ekspresowym tempie
- Zwiększa poziom sił witalnych w organizmie
- Zmniejsza apetyt
- Zwiększa termogenezę.

Preparat zawiera labolatoryjnie opracowaną i ilościowo dobraną kompozycję: L-karnityny, guarany, Panax Ginseng, zielonej herbaty, kory wierzby białej oraz kwasu pantotenowego.

L-karnityna - transportuje kwasy tłuszczowe do wnętrza mitochondriów i przyspiesza spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń. W ten sposób zwiększa wykorzystanie tłuszczów jako źródła energii podczas ćwiczeń aerobowych.

Guarana - silnie energetyzujący ekstrakt z tropikalnej rośliny, która zawiera ogromne ilości kofeiny. Głównym efektem jej działania jest pobudzenie psychiczne i fizyczne, ale przyczynia się ona również do zwiększenia utleniania kwasów tłuszczowych.

Panax Ginseng: ma działanie łagodnie przeczyszczające, co pozwala na szybsze usunięcie toksyn z organizmu. Działa również jako afrodyzjak. Przez kobiety uważany był za substancje podnoszącą ich potrzeby seksualne.

Ekstrakt z zielonej herbaty: w połączeniu z kofeiną pochodzącą z guarany intensyfikują termogenezęi przyczyniają się do zwiększenia spalania tłuszczu.

Kora białej wierzby: nasila działanie innych składników aktywnych. Jest naturalnym źródłem kwasu salicylowego. Pomaga złagodzić spadek poziomu cAMP (naturalna reakcja z ciała), co umożliwia utrzymanie zwiększonej produkcji ciepła przez dłuższy okres.

Kwas D-pantotenowy (witamina B5): wspomaga odchudzanie. Kwas pantotenowy uczestniczy w syntezie hemu do hemoglobiny, która jest transporterem tlenu. Dzięki temu do komórek dostaje się więcej tego związki i procesy spalania tłuszczu zachodzą bardziej efektywnie.

W dni treningowe - 1 łyżka stołowa 30 minut przed pierwszym posiłkiem oraz 2 łyżki na 30 minut przed treningiem (1 łyżka stołowa = 15 ml).

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii