Trec L-Carnitine SoftGel 60 kaps.

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 20.50 zł
Rankingi
Ocena 3.75
Spalacze tłuszczu 46
Odchudzanie 64

Preparat ten należy do linii produktów występująca w formie praktycznych kapsułek żelowych dużo lepiej przyswajalnych przez organizm. Środek ten zawiera l-karnitynę, która zwiększa wytrzymałość organizmu i przeciwdziała zmęczeniu. L-karnityna ogranicza magazynowanie tłuszczu pod postacią tkanki tłuszczowej oraz przyśpiesza znacznie proces jej redukcji. Polecana osobom w trakcie diety redukcyjnej oraz wszystkim aktywnym ludziom uprawiającym sport.

W dni treningowe: 4 kapsułki 30 minut przed treningiem na pusty żołądek.
W dni nie treningowe: 2 razy dziennie po 2 kapsułki najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci,kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

ból brzucha

Zawsze po tabletkach, ktore brałem 45 minut przed trengiem, podczas już samego treningu bolał mnie brzuch. Uczucie nieprzyjemne - nie pozwalało mi skupić się na ćwiceniach. Podejrzewa, że to przez właśnie tabletkową formę tego spalacza, ponieważ trzeba go brać na pusty żołądek.

shrek

Dobry produkt

Dla mnie ten produkt jest bardzo dobry bo i działa to po pierwsze a po drugie gdy brałem L-Carnitine to w trening przebiegał mi bardzo sprawnie i 0 zmęczenia czułem po treningu, Polecam.

DOONS

L-karnityna polecam

bardzo dobry suplement, daje efekty ale osobiscie wole ta z dodatkiem zielonej herbaty :)