UPS Labs USP Labs OxyElite Pro

  • Głosów: 23
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent UPS Labs
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 90.00 g
Średnia cena 129.00 zł
Rankingi
Ocena 3.60
Spalacze tłuszczu 35
Odchudzanie 47

Oxyelite PRO:
- Spalacz tłuszczu
- Zwiększa metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej
- Podnosi wytrzymałość treningową
- Ogranicza apetyt
- Zwiększa poziom energii

OxyELITE Pro skutecznie blokuje apetyt na słodycze oraz wykazuje ma działanie pobudzające, co sprawia że mimo dostarczania niskiej ilości węglowodanów ma się dużo energii potrzebnej podczas treningów.
Już po pierwszej porcji OxyElite Pro odczuwa się zwiększenie poziomu energii, dzięki czemu można przeprowadzać długie i wyjątkowo intensywne treningi. OxyElite Pro szybko i trwale spala tłuszcz na kilka sposobów. Po pierwsze, przyspiesza przemianę materii. Po drugie, zwiększa intensywność treningów, hamuje apetyt, podnosi poziom noradrenaliny, a co za tym idzie - zwiększa się termogeneza (produkcja ciepła) w organiźmie.

Uwalnia wolne kwasy tłuszczowe z magazynów tłuszczu, dzięki czemu mogą one zostać spalone i zamienione na energię. OxyElite Pro ukierunkowuje organizm na spalanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii.

Dzień treningowy: Jedna porcja (1 kaps.) rano po śniadaniu, druga porcja na 30 minut przed treningiem.
Dzień nietreningowy: Jedna porcja rano po śniadaniu, druga porcja w odstępie kilku godzin, po posiłku.

Geranium (łodyga) - jest naturalnie występującym związkiem, mającym właściwości podobne do adrenaliny, bardzo silnie wpływającym na szybki i zdecydowany wzrost poziomu energii. Wykazuje jednocześnie bardzo niską toksyczność (jak określono na podstawie wskaźnika LD-50). W porównaniu do efedryny jej subiektywne efekty mają charakter bardziej centralny niż obwodowy, co przekłada się na znacznie przyjemniejszy efekt pobudzenia (eliminacja drżenia rąk itp).\r\n\r\nBacopa monnieri jest bardzo pospolitą ziemnowodną rośliną, obrasta brzegi wolno płynących rzek i jezior. Poprawia koncentrację, zwiększa sprawność umysłową, poprawia zapamiętywanie. Polepsza jasność umysłu i wspomaga mechanizmy relaksujące centralny układ nerwowy. Ma także odmładzający wpływ na komórki nerwowe oraz polepsza działanie białek i zwiększa ich syntezę szczególnie w komórkach mózgowych. W efekcie tego działania zwiększa się inteligencja, witalność, pamięć a zwalniają się procesy starzenia.\r\n\r\nCirsium Oligophyllum (ekstrakt z całej rośliny) - Posiada właściwości wzmacniające i odżywcze, przyśpiesza przemianę materii, wspomaga procesy odchudzania. Wspomaga także oczyszczanie organizmu z toksyn.\r\n\r\nYohimbina (uzyskiwana z Rauvolfia Canescens) alkaloid idealny, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzuszka. Johimbina (yohimbine) to unikalny i wyjątkowy reduktor tkanki tłuszczowej.

Problemy z ciśnieniem, przerost prostaty, problemy tarczycowe

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobry spalacz

Żadnych palpitacji serca, zero mdłości i bólów brzucha, zero skoków ciśnieniowych, pobudzenie rewelacyjne, nie czuć głodu.

tomkat64

Śmiertelny Oxyelite Pro

Uzyskałem dziś informację najpierw od kolegi później z wojewódzkiej placówki Sanepidu o zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącej stosowania i obrotu Oxyelite Pro. Na terenie Polski i Unii Europejskiej z uwagi na ponad 60 przypadków zgonu - głównie na Hawajach, innych stanów USA lecz rownież w Europie - zakazuje się sprzedaży i obrotu tym suplementem. Wywołuje ostre zapalenie wątroby zakończone koniecznością wykonania przeszczepu. Z przedstawianych opinii i dokumentów śmiertelność wynosi 98%. Przerywam spożycie i jutro idę wykonać badanie krwi Polecam ostrożność i zaprzestanie spożycia W razie wątpliwości kontaktujcie się z sanepidem - potwierdzi to co napisałem

Gość

Dobry spalacz

Duża potliwość, brak problemów ze spaniem, ograniczenie poczucia głodu. zjadłem czałe opakowanie wg zaleceń na opakowaniu. żadnych problemów ze zdrowiem. 2 miesiące po zakończeniu suplementacji miałem robione badania: krew, mocz, poziom hormonów, usg nerek. Wszystko w normie. zaczynałem redukcje przy 108kg (192cm wzrostu) suplement brałem na końcu, zszedłem na nim z 84kg do 79kg.

FRIKpl

spalacz oxy

Witam rowniez uzywam tego spalacza jest ok choc mam pytanie czy moge po treningu brac proteiny po tym spalaczu?