Cellucor M5

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Cellucor
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 534.00 g
Średnia cena 150.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Suplement przedtreningowy 104
Wytrzymałość 153

Właściwości:
- maksymalna dawka energii,
- silne działanie anaboliczne.

M5 Extreme firmy Cellucor jest pierwszym produktem przedtreningowym, który pozwala maksymalnie dostosować suplementacje przedtreningową, dzięki dwóm oddzielnym formułom. Pierwsza odpowiedzialna jest za budowanie suchej masy mięśniowej, druga zaś sprawia, że czujesz niewiarygodny przypływ energii.

Mieszanka odpowiedzialna za budowę masy mięśniowej oparta jest na zaawansowanej mieszance NO3 oraz takim składnikom jak leucyna, kreatyna MagnaPower, beta alanina i arginina. NO3 jest mieszanką azotanową, która powoduje niewiarygodne napompowanie mięśni i wspomaga większą efektywność pozostałych składników znajdujących się w M5 Extreme. Cellucor wykorzystuje w swoich produktach azotan kreatyny, który według ostatnim badań nie powoduje napływ wody podksórnej, tak jak ma to miejsce przy spożywaniu monohydratu kreatyny lub innych pochodnych kreatyny.

Druga połowa pojemnika M5 Extreme zawiera składniki, które powodują niesamowity napływ energii. Jest to całkowicie nowa formuła, zawierająca najwyższej jakości składniki m.in.: beta alaninę,l-tyrozynę,kofeinę. Z tą formułą podniesiesz na wyższy poziom swoją zdolność koncentracji oraz pobudzisz maksymalnie mięśnie do pracy jak nigdy dotąd.

Wymieszać 1 miarkę (niebieską) mieszanki odpowiedzialnej za budowę masy mięśniowej znajdującą się u dołu pojemnika z 1-2 miarkami (w kolorze żółtym) mieszanki odpowiedzialnej za przypływ energii znajdującej się w górnej części pojemnika w 250-350 ml wody.
Wypić 30 minut przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii