EFX Nytric Pro

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent EFX
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 145.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Suplement przedtreningowy 15
Poprawa siły 109

EFX Nytric PRO to suplement, zawierający alfa-ketoglutaran argininy AKG w formie alkalicznej, o prawidłowym poziomie pH. Daje poczucie długotrwałej \"pompy mięśniowej\", powoduje rozproszenie tlenku azotu, dzięki czemu rozluźniają się naczynia krwionośne, a więcej składników odżywczych i tlenu może być dostarczone do komórek.

Fosforan dwuwapniowy zawarty w Nytric EFX PRO odgrywa istotną rolę związaną z aktywowaniem licznych enzymów, takich jak ATP-azy, które są niezbędne do uwalniania energii ATP, jak również wpływa na procesy krzepnięcia krwi czy przewodnictwo nerwowo-mięśniowe. Fosfor pełni podobnie jak wapń również funkcję budulcową, wchodzi w skład kośćca i gwarantuje jego prawidłowy rozwój i kondycję, a także kwasów nukleinowych i tkanki mózgowej. Pierwiastek ten też odgrywa kluczową rolę w produkcji energii (fosforylacja), jest niezbędny do syntezy wysokoenergetycznych związków (np.: fosfokreatyna). Fosfor reguluje pH krwi.

L-cytrulina pełni kluczową rolę w cyklu mocznikowym (obok ornityny i argininy). Istotne jest, że odpowiednia dostępność cytruliny jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu cyklu mocznikowego, a sprawny jego przebieg umożliwia eliminację ubocznego produktu metabolizmu aminokwasów - amoniaku, co nabiera dodatkowego znaczenia na dietach wysokobiałkowych. Cytrulina jest także prekursorem argininy, aminokwasu z którego powstaje tlenek azotu, a także metabolitem przemian zachodzących z jej udziałem. Tak więc jej potencjał i możliwość zastosowania w suplementacji diety są dość szerokie.

Regularne stosowanie preparatu pozwala drastyczne zwiększenie syntezy NO (tlenku azotu) w ustroju co skutkuje większą i dłużej utrzymującą się pompą mięśniową, zdecydowanie lepszą regeneracją obserwowaną już w ciągu kilku dni od włączenia preparatu do suplementacji i poprawą zdolności wysiłkowych takich jak wytrzymałość siłowa, siła i kondycja. W konsekwencji treningi stają się jakościowo lepsze, wydajniejsze, bardziej efektywne, mięśnie większe, a poziom tkanki tłuszczowej systematycznie spada.

1 tabletka 3 razy dziennie: rano, popołudniu, na wieczór na 30 min. przed posiłkiem.
W dni treningowe 1 z porcji weź 45 min. przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii