Hitec Vaso Fusion

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 240.00 g
Średnia cena 77.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Suplement przedtreningowy 25
Wytrzymałość 105

Vaso Fusion to suplement typu Muscle Exploder - najsilniejszy na rynku stymulator syntezy tlenku azotu (NO).

Suplement ten jest polecany w czasie przerw między cyklami kreatynowymi, ponieważ pozwala na szybki powrót organizmu do produkcji endogennej kreatyny. Hi Tec Vaso Fusion zwiększa również ekspresję transporterów kreatyny na powierzchni komórek mięśniowych. Najważniejszą funkcją tlenku azotu jest rozszerzanie naczyń w których znajduje się krew nasycona składnikami odżywczymi. Dzięki temu podczas wysiłku fizycznego do komórek mięśniowych z łatwością dociera tlen i to co niezbędne mięśniom do pracy a szkodliwe metabolity takie jak mleczany mogą być efektywnie usuwane.

Przyjmowanie preparatu powoduje zwiększoną produkcję ATP, które odpowiada za skurcz mięśni i dzięki temu poprawia wydajność treningu. Osoba ćwicząca dzięki Vaso Fusion odczuwa wyraźne napompowanie mięśni krwią, przyrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

Preparat zawiera kompleks Coleus Forskohl i D-rybozy. To także suplement zawierający mieszankę flawonoidów – silnych przeciwutleniaczy pochodzący z ekstraktu zielonej herbaty i pestek winogron. Dostarcza OPC, pochodzących z pestek winogron, bezpośrednio stymulujących syntezę tlenku azotu a z rutyną zwiększających elastyczność naczyń włosowatych, umożliwiając im pokonanie dużego oporu napływającej do mięśni odżywczej krwi.

Przyjmuj 6 kapsułek dziennie Popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii