IHS Technology High Kick

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent IHS Technology
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 420.00 g
Średnia cena 86.34 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Suplement przedtreningowy 7
Wytrzymałość 41

HIGH KICK - to nowa formuła preparatu przedtreningowego przeznaczonego specjalnie dla sportowców trenujących sztuki walki.

Wyjątkowa formuła 22 aktywnych substancji odpowiada za efektywność treningu, dotlenienie i regenerację układu mięśniowego.Zapomnij o „zadyszce”,która dławi twój zapał podczas walki, braku koncentracji spowodowanym skrajnym wyczerpaniem i dniach, w których po ciężkiej sesji treningowej nie jesteś w stanie dojść do siebie.

W przeciwieństwie do oferowanych na rynku preparatów przedtreningowych produkowanych z myślą o
treningu na siłowni, HIGH KICK nie powoduje efektu pompy zatrzymującej krew w pracujących mięśniach, wręcz odwrotnie: pozawala na zachowanie elastycznych i dynamicznych mięśni, podczas trwania całego treningu.
W sportach walki walcząc w stójce HIGH KICK zapobiega drętwieniu mięśni kapturowych i barków, walcząc w parterze zapobiega odrętwieniu bicepsów i mięśni przedramion.

W grach zespołowych i biegach , jak i w sportach walki HIGH w sposób zauważalny i wymierny oddala zjawisko „długu tlenowego” poprawia kondycje, wytrzymałość i daje mocną wolę walki.

Spożywać co najmniej 2 godziny po posiłku.
Zawartość jednej porcji (3 miarki ) rozpuścić w szklance wody, wypić 30 min. przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Daje Kopa

Świetna przed treningówka, daje dosłownie kopa na treningu polecam wszystkich trenującym sporty walki ale także inne sporty wydolnościowe.

Gość

High Kiks

Produkt jest utrzymany na poziomie średnim spodziewałem się lepszych efektów. Na 30 minut przed treningiem rozpuszczona i wypita cała saszetka. Rozpuszczalność poniżej średniej, jeśli chodzi o efekt treningowy to dopiero pod koniec treningu jest odczuwalny. 30 minut przed treningiem plus około 40 minut intensywnego treningu by na ostatnie 20 minut zaliczyć tzw ''pompe''. Ogólnie po produkcie spodziewałem się więcej dlatego może jestem zbyt rozczarowany. Siła na takim samym poziomie, wzrost skupienia porównywalny jak po kawie. Jeśli chodzi o tzw. pompe zdecydowanie zbyt długi okres na pojawienie się pierwszych efektów, być może przy dłuższym spożywaniu suplement ten okres uległby skróceniu ale jak na pierwszy raz bez rewelacji. Mam nadzieje że producent popracuję nad składem bo już ma w miarę przyzwoitą bazę ale takich przyzwoitych odżywek jest całe mnóstwo więc żeby być najlepszym trzeba jeszcze popracować.

Gość

high kick

Działa, testowałem podczas treningu biegowego, zmniejsza zmęczenie fizyczne i eliminuje zmęczenie psychiczne przez co dodaje motywacji.