Pharma Freak Ripped Freak Pre-Workout

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Pharma Freak
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 200.00 g
Średnia cena 110.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Suplement przedtreningowy 14
Poprawa siły 108

Dlaczego potrzebujesz Ripped Freak Pre-Workout?

Korzyść 1 – maksymalna energia, intensywność i skupienie
Ripped Freak Pre-Workout podniesie twój poziom energii, intensywności i skupienia dając ci większą siłę i wydolność organizmu! Gdy składniki stymulujące produkcję adrenaliny połączy się z TyroPure zawartą w RIPPED FREAK PRE-WORKOUT, efekty staja się niewiarygodne!

Korzyść 2 – maksymalna pompa, siła, wytrzymałość i regeneracja
Ripped Freak Pre-Workout maksymalizuje pompę, siłę, wytrzymałość i regenerację wykorzystując synergiczny efekt połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy. W skrócie, połączenia beta-alaniny oraz alfaketoglutaranu argininy gwarantuje, że twoje mięśnie będą nastawione na maksymalną pompę, wydajność, wzrost i regenerację!

Korzyść 3 – maksymalna biodostępność skoncentrowanych składników
Ripped Freak Pre-Workout zapewnia lepsze wchłanianie i biodostępność swych skłądników niż jakikolwiek inny suplement dostępny na rynku dzięki wykorzystaniu AstraGin - substancji poprawiającej wchłanianie o klinicznie udokumentowanej skuteczności. Mówiąc wprost, AstraGin wzmacnia efekty działania innych składników Ripped Freak Pre-Workout.

Ze względu na ekstremalną siłę, zaleca się oszacowanie tolerancji organizmu na suplement poprzez rozpoczęcie dawkowania od 1 lub 1½ miarki przed przejściem do pełnej dawki 2 miarek.
Ripped Freak Pre-Workout jest tak silny, że dla wielu osób 1 lub 1½ miarki może się okazać być wystarczające do wywołania maksymalnych efektów.

NIGDY NIE PRZEKRACZAJ DAWKI 2 MIAREK/PORCJI NA RAZ i 3 MIAREK/PORCJI NA DOBĘ. Ripped Freak Pre-Workout można łączyć z innymi suplementami, o ile nie zawierają one kofeiny lub podobnych stymulantów. Ze względu na silną koncentrację i dużą moc, zaleca się stosowanie Ripped Freak Pre-Workout z najwyższą ostrożnością.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii