Trec S.A.W.

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 200.00 g
Średnia cena 72.25 zł
Rankingi
Ocena 4.60
Suplement przedtreningowy 5
Przyrost masy 77

S.A.W. to skoncentrowana formuła przedtreningowa. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i zwiększa objętość pracujących mięśni. S.A.W. zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks Beta- Alaniny i aktywnych neurostymulatorów poprawia wytrzymałość i koncentrację oraz zwiększa zasoby energetyczne organizmu. Preparat zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu i nadmiernemu zakwaszeniu tkanek. S.A.W. wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych.

S.A.W. to uniwersalny produkt polecany dla profesjonalnych sportowców, zwłaszcza w okresie szczególnie wysokiej intensywności ćwiczeń lub treningowej stagnacji. S.A.W. jest silnym i skutecznym preparatem, którego niezwykły efekt energetyzujący można poczuć już od pierwszego użycia. Regularna suplementacja prowadzi do przyrostu czystej masy mięśniowej i znaczącej poprawy osiąganych wyników sportowych, szczególnie w dyscyplinach wymagających dużego poziomu siły i wytrzymałości siłowej. Produkt polecany jest do stosowania przed treningiem kulturystom, fighterom, ciężarowcom, trójboistom oraz innym sportowcom siłowym.

W zależności od zapotrzebowania, intensywności wysiłku i wrażliwości na działanie preparatu rozpuścić 5–15 g (1–3 miarek) w 100–200 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem.

Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Sok z gumi jagód

Stosuję ten suplement na pół godziny przed wejściem na kort do squasha. Stosuję 2 miarki na 300 ml wody - wygląda jak sok z gumi jagód :) i tak samo działa. Mocno pobudza i wyzwala chęć do ostrego wysiłku. Czasami czuć mrowienie na twarzy i rękach. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

skowroon

POLECAM! POLECAM!

Polecam wszystkim... dobra cena = 40 porcji!!! czego chcieć więcej?? no oczywiście żeby działała -> efekt pieczenia, motywacja wszystko na 5:)

Gość

średni produkt

pobudzenie jest pompa słaba dla pocztkująch może być dla zawansowanch niepolecam

Gość

Poranny kops

Fajny i konkretny suplement przed treningowy. Od siebie polecam, smakowo też git. Treningi z rana były duzo bardziej wydajne!

Gość

Działa jak należy

Świetny suplement, należy ostrożnie podchodzić do dawek by pikawa nie szalała :)