BioTech BIO TECH USA CarboX

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent BioTech
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 1.00 g
Średnia cena None zł
Rankingi
Ocena 4.00
Węglowodany 13
Wytrzymałość 52

Bio Tech USA CarboX

- niezawodne i trwale działające źródło energii
- zawiera mono-, di-, polisacharydy
- łatwo rozpuszczalny zastrzyk energii
- 5 form węglowodanów w składzie

Bio Tech USA CarboX to najwyższej jakości węglowodany o zróżnicowanym momencie wchłaniania z dodatkiem Vitargo. CarboX to wysoce zaawansowany kompleks węglowodanów - formuła jest naukowo opracowana, aby dostarczać energię przed i po treningu. CarboX zawiera aż 5 różnych form węglowodanów. Jedne z nich wchłaniają się natychmiast, pozostałe w różnych odstępach czasowych, a to wszystko dla wsparcia energii w danym czasie.

Ponadto CarboX zapewnia również bardzo szybko działający, łatwy do strawienia Vitargo - opatentowany środek o dużej masie cząsteczkowej masy energii, która przechodzi przez żołądek 80% szybciej i uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach 70% szybciej niż inne rodzaje węglowodanów. CarboX uzupełnia zapasy glikogenu i podnosi poziom produkcji insuliny, dzięki czemu wykazuje także działanie antykataboliczne.

Sposób użycia: Porcję 50 g CarboX rozpuścić w 300 wody lub soku. Spożywać jedną porcję CarboX przed i/lub w trakcie i/lub po treningu lub zawodach.

Fruktoza, Ryboza, Vitargo

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Polecam ten produkt

Extra mocny koncentrat węglowodanowy: - niezawodne i trwale działające źródło energii, - zawiera mono-, di-, polisacharydy, - występuje w wielu oryginalnych smakach, - łatwo rozpuszczalny zastrzyk energii.