BioTech Multi Hypotonic Drink

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent BioTech
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 49.33 zł
Rankingi
Ocena 4.78
Węglowodany 1
Wytrzymałość 1

Skoncentrowany napój niskokaloryczny zawierający węglowodany, witaminy i minerały, substancje energetyzujące, utrzymujące twój organizm na najwyższym poziomie w czasie długotrwałych wysiłków fizycznych. Przyspiesza okres regeneracji. Multi Hypotonic Drink jest wydajny, smaczny i zdrowy.
BioTech Multi Hypotonic Drink przyspiesza okres regeneracji. Dodaje energii niezbędnej podczas treningu. Jest niskokaloryczny, zawiera węglowodany, witaminy, minerały oraz substancje energetyzujące utrzymujące organizm na najwyższym poziomie podczas treningu.

10ml koncentratu rozpuścić w 500ml wody.
Opakowanie 1000ml wystarcza na przygotowanie 50 litrów pysznego hipotonicznego napoju wspomagającego regenerację organizmu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Spoko

Używałem tego produktu podczas treningów aerobowych, jako że jest niskokaloryczny i utrzymuje energie oraz wytrzymałość na poziomie warto go używać. Smak też jest nie najgorszy :)

killerx

Multi Hypotonic Drink

Popijałem sobie zawsze przed wf-em w szkole, lepsza wytrzymałość, dzięki niemu poprawiłem dużo wyników w ćwiczeniach :) Starcza na długo.

Mnichu

Niskokaloryczny napój energetyczny

Polecam ten produkt wszystkim sportowcom, którzy muszą dbać o utrzymanie odpowiedniej wagi. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pić odżywek węglowodanowych opartych na dużych ilościach cukrów jak np Carbo, a jednak podczas intensywnych treningów, chciałyby uzupełniać tracone witaminy, minerały i elektrolity, jak również ugasić pragnienie jakimś smacznym napojem. Producent podaje, że do przyrządzenia jednej porcji należy zmieszać 200ml wody i 10ml Multi Hipotonic Drink. Jednak moim zdaniem gotowy napój jest zbyt słodki. Osobiście mieszam go w proporcji 600ml wody na 10ml koncentratu. Czy jest opłacalny? Wystarczy policzyć: 10ml koncentratu * 200ml wody = 20 litrów gotowego napoju. W moim przypadku jest to aż 60 litrów! Smak bardzo dobry i orzeźwiający (mam jabłko-gruszka)

Marek3105

godny polecenia

godny polecenia starcza na długo poprawia sprawność fizyczna

andrzej1990

dobry drin

Dobre po wyjściu z siłowni, dobra przyswajalność, żadnych sensacji z brzuchem po zażyciu

kebabofil

bbardzo dobrry

Dobre po wyjściu z siłowni, dobra przyswajalność, żadnych sensacji z brzuchem po zażyciu