Olimp Dextrex Juice 1000g

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Węglowodany
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 34.50 zł
Rankingi
Ocena 4.67
Węglowodany 6
Przyrost masy 68

Olimp DEXTREX JUICE to kompleks węglowodanowy zawierający węglowodany proste i złożone o różnym czasie uwalniania do krwi. Produkt dzięki temu, że przyspiesza regenerację, zalecany jest szczególnie jako odżywka potreningowa, w celu zwiększenia ilości glikogenu w mięśniach, który został mocno zużyty podczas treningu. W celu polepszenia wchłanialności oraz spotęgowania działania kreatyny, Dextrex Juice wzbogacony został o dekstrozę, taurynę oraz magnez.

1] Jako transporter kreatyny proponuje się 1 porcję Dextrex Juice (ok. 40 g tj. 65 jednostek miarki Olimp lub 4 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w szklance wody. W tak przygotowanym napoju należy rozprowadzić ustaloną wcześniej porcje kreatyny (3-10 g)

2] Dextrex Juice można stosować również jako dodatek do odżywek lub jako samodzielny preparat węglowodanowy uzupełniający zapasy glikogenu, który najlepiej stosować w okresie potreningowym w dawce ok.20-60 g na porcję; w tym okresie proponuje się połączyć z preparatem wysokobiałkowym np. Whey Protein Complex 100% w ilości (ok. 20-50g)

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

fajna rzecz

polecam niezle smaki i dzialanie wedlug mnie warto przed i po treningu szamac

rendolf88

świetna dawka energi

Polecam przed treningiem, nie ma to jak zastrzyk węgli przed ciężką pracą :D

krzychu1991

gorąco polecam

świetnie sprawdza się po treningu, przez co następnego dnia nie budzę się obolały... poza tym smak pomarańczowy jest genialny - jak sok pomarańczowy, niestety cytryna - porażka, chyba że ktoś lubi płyn do mycia naczyń