Olimp Dextrex Juice 1000g

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Węglowodany
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 34.50 zł
Rankingi
Ocena 4.67
Węglowodany 6
Przyrost masy 68

Olimp DEXTREX JUICE to kompleks węglowodanowy zawierający węglowodany proste i złożone o różnym czasie uwalniania do krwi. Produkt dzięki temu, że przyspiesza regenerację, zalecany jest szczególnie jako odżywka potreningowa, w celu zwiększenia ilości glikogenu w mięśniach, który został mocno zużyty podczas treningu. W celu polepszenia wchłanialności oraz spotęgowania działania kreatyny, Dextrex Juice wzbogacony został o dekstrozę, taurynę oraz magnez.

1] Jako transporter kreatyny proponuje się 1 porcję Dextrex Juice (ok. 40 g tj. 65 jednostek miarki Olimp lub 4 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w szklance wody. W tak przygotowanym napoju należy rozprowadzić ustaloną wcześniej porcje kreatyny (3-10 g)

2] Dextrex Juice można stosować również jako dodatek do odżywek lub jako samodzielny preparat węglowodanowy uzupełniający zapasy glikogenu, który najlepiej stosować w okresie potreningowym w dawce ok.20-60 g na porcję; w tym okresie proponuje się połączyć z preparatem wysokobiałkowym np. Whey Protein Complex 100% w ilości (ok. 20-50g)

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

gorąco polecam

świetnie sprawdza się po treningu, przez co następnego dnia nie budzę się obolały... poza tym smak pomarańczowy jest genialny - jak sok pomarańczowy, niestety cytryna - porażka, chyba że ktoś lubi płyn do mycia naczyń

matt3x

świetna dawka energi

Polecam przed treningiem, nie ma to jak zastrzyk węgli przed ciężką pracą :D

krzychu1991

fajna rzecz

polecam niezle smaki i dzialanie wedlug mnie warto przed i po treningu szamac