OLIMP ISO PLUS Powder

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 20.90 zł
Rankingi
Ocena 4.83
Węglowodany 4
Wytrzymałość 23

Olimp Iso Plus Sport Drink Powder to koncentrat napoju izotonicznego w proszku, uzupełniający wodę, elektrolity, węglowodany, L-karnitynę, L-glutaminę i witaminy - składniki pokarmowe, niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, podczas intensywnych i długotrwałych wysiłków fizycznych.
Napoje izotoniczne znacznie lepiej niż inne napoje, uzupełniają energię, wodę i elektrolity i przyczyniają się do poprawy zdolności wysiłkowych. Napój przeznaczony da sportowców i osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym.

Spożywać w miarę zapotrzebowania, szczególnie podczas zawodów, intensywnych treningów i ciężkiej pracy fizycznej.
17,5 g proszku (3 łyżki stołowe) rozpuścić w 250 ml przegotowanej wody. Wymieszać.
Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Niacyna, Kwas pantotenowy, Folian, Biotyna, L-glutamina

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

ISO PLUS

No więc tak: działanie jest zauważalne. Większa ochota na ćwiczenie, nie odczuwa się tak szybko zmęczenia. Cena niska, więc tylko pozostaje polecić;)

05kozak28

ISO PLUS

Moim zdaniem dobry produkt. Spełnia oczekiwania. W przypadku wzmożonego wysiłku fizycznego często używam tego produktu (jazda na rowerze). Uzupełnia traconą wodę i składniki mineralne oraz węglowodany. Dla mnie dość ważne - dobrze rozpuszcza się w wodzie.

rafalolkusz

Genialny produkt

Moim zdaniem świetny produkt spełnił moje oczekiwania może prawie w 100%. Bardzo przyjemny w stosowaniu, po dłuższym stosowaniu organizm zostaje już odpowiednio przystosowany do większych wysiłków fizycznych np. biegania czy wysiłkowych ćwiczeń na siłowni. To co organizm wydali z siebie właśnie OLIMP ISO PLUS Powder uzupełnia i w dodatku dodaje lekkiego kopa dla organizmu. Jak dla mnie rewelacja serdecznie polecam ten produkt zwłaszcza na jego niską cenę :)

stef92

Doskonaly napój.

Zamiast wody doskonale sprawdza sie OLIMP ISO PLUS Powder!! Wystarczy dodac wody i gotowe do picia.Przyjemny w smaku i gasi pragnienie.Cena jak najbardziej atrakcyjna. Polecam.

drasiek

ISO PLUS

Świetnie nawadnia podczas długich treningów, zarówno siłowych jak i aerobowych. Osobiście używam podczas pracy fizycznej jak i na siłowni.