TREC MaxCarb - 1000 g

  • Głosów: 13
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 34.71 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Węglowodany 10
Wytrzymałość 42

To odpowiednio dobrane węglowodany (glukoza, złożone-maltodekstryny), które stopniowo dostarczają niezbędnej energii do kontynuowania wysiłku fizycznego. Szczególnie skuteczne dla sportowców uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe i wytrzymałościowo siłowe. Kompleks wzbogacony o minerały, które regulują prawidłowy przebieg reakcji chemicznych w organizmie.

W zależności od potrzeb stosuje się roztwory: Hipertoniczny - stosuje się go w okresach odnowy powysiłkowej w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. Napój o w/w stężeniu wspomaga również rozwój masy mięśniowej u osób o wzmożonej przemianie materii. Należy go spożywać pomiędzy posiłkami w dni treningowe i nietreningowe. W celu przygotowania napoju hipertonicznego należy rozpuścić Carbo Max w proporcji: 15 g preparatu na 100 ml schłodzonej wody ( np: 75 g na 500 ml wody) Izotoniczny - nadaje się idealnie do szybkiego wyrównania strat energetycznych oraz wodnoelektrolitowych powstałych podczas wysiłku fizycznego. Stosuje się go przed, w trakcie oraz po treningu.\\\ \\\ W celu przygotowania napoju izotonicznego należy rozpuścić Carbo Max w proporcji : 10 g preparatu na 100 ml schłodzonej wody (np: 50 g na 500 ml wody)\\\ \\\ \\\ \\\ Hipotoniczny - w napojach hipotonicznych zawarte ilości węglowodanów, oraz soli mineralnych wchłaniają się szybciej do organizmu niż w innych roztworach. Dlatego też napój taki skutecznie działa w okresach intensywnych ćwiczeń, w których przerwy pomiędzy kolejnymi wysiłkami są bardzo krótkie np.: podczas zawodów, meczu czy startu.\\\ \\\ W celu przygotowania napoju hipotonicznego należy rozpuścić Carbo Max w proporcji: 5 g preparatu na 100 ml schłodzonej wody ( np: 25 g na 50

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

DLa mnie OK

Max Carb To naprawdę dobre węglowodany. Miałem dietę w której potrzeba mi było jakiegoś Carbo, postawiłem na MAX CARB, teraz nie żałuje. Produkt się dobrze wkomponował w tą dietę, Polecam.

w2s17

Max Carb

Niezła dawka węgli, dobrze uzupełnia energię.

Mnichu

Max Carb

Fajne carbo, ja miałem smak brzoskwiniowy i bardzo dobrze mi podszedl, należy dolewać do niego trochę więcej wody gdyż przy tych 250ml dalej jest to taka gęsta zawiesina. Produkt polecam :) Mimo że tak naprawdę do tanich nie należy.

Desiu

max carb

moim zdaniem najlepsze weglowodany na rynku, swietnie dzialaja. polecam smak pomaranczowy

Haczor

Najlepsze węgle

Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakoście to uwazam że są to najlepsze węglowodany na rynku, smak i rozpuszczalność ok, smak brzoskwiniowy trochę mdły ale pomarańcza pycha !

cxtjacek

Działa przez długi czas

Dzięki złożonemu składowi glukoza uwalniana jest stopniowo , dzięki temu energii nie brakuje. Dzięki stopniowemu uwalnianiu energii organizm nie reaguje silnym wydzielaniem insuliny, dzięki czemu produkt nie sprzyja tyciu.

surówa

niezadowenie to mało powiedziane

Na tej odżywce tylko się otłuściłem, mięśnie zarosły tłuszczem, a sylwetka już nie wygląda tak jak przedtem - sportowo. Zastąpcie ją białeczkiem! Odradzam

Szymek

to węgle!!!!

a weglach nic sie nie zbuduje - do diety p;olecam poniewaz to dobre weglowodany proste i zlozone. ps-najpierw troche wiedzy a pozniej opinie pisac... podaje cene w ciemno bo widzialem rozne woielkosc w roznej cenie

pierreluigi

Max Carb

Dla mnie te węgle są ok, może dlatego że nie brałem innych. Wypijając je przed treningiem i zaraz po z kreatyną naprawde mam energie na ćwiczenia.

siwybadboy

To są węglowodany!

Tak, właśnie, to są węglowodany. Tym się nie zbuduje masy. Celem brania węglowodanów prostych jest uzyskanie z nich, jak największej energii! W smaku są naprawdę dobre. Gorzej było z działaniem. Osobiście mnie nie ruszało. Oczywiście lepiej mnie się biegało na treningu, jednak nie dostrzegałem specyficznego, energetycznego kopa. Jednak dłużej, niż normalnie, nie odczuwałem zmęczenia. Trudno ocenić ten produkt, jako same węglowodany się sprawdzają.

byroon

TREC MaxCarb - 1000 g

zdecydowanie najlepsze węglowodany. smak rozpuszczalność na 5 wytrzymałość się poprawia ;p

Nucki

Bardzo dobre węglowodany

Stosuję od około 2 lat i jestem zadowolony. Bardzo łatwo rozpuszczalne w wodzie. Smaczne, a przy tym bardzo skutecznie regenerują zapasy energetyczne. Uzupełniają główne minerały tracone podczas intensywnego wysiłku, jak magnez, potas,sód, przez co nie miewam żadnych problemów w pracy mięśni typu niekontrolowane skurcze.

panteraninja

Bardzo dobry

Najlepszy w tym przedziale cenowym , jak dla mnie nie ma lepszego